Справа № 22-ц-7312/12 Головуючий у І інстанції Радзівіл А.Г.
Провадження № 22-ц/780/872/13 Доповідач у 2 інстанції ОСОБА_1
Категорія 26 19.02.2013
??????????????????????????????
УХВАЛА
Іменем України
19 лютого 2013 року колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Київської області у складі:
головуючого - судді Антоненко В.І.,
суддів: Касьяненко Л.І., Гуля В.В.,
при секретарі: Бевзюк М.М.
розглянула у відкритому судовому засіданні у м. Києві цивільну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 29 листопада 2012 року у справі за позовом ОСОБА_2 до публічного акціонерного товариства “Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк”, третя особа: товариство з обмеженою відповідальністю “Вікар”, про визнання договору іпотеки із застереженням про задоволення вимог іпотекодержателя від 26 лютого 2008 року та змінами до договору недійсними.
Заслухавши доповідь судді апеляційного суду, пояснення осіб, які беруть участь у справі, перевіривши матеріали справи та доводи скарги, керуючись ст. ст. 308, 315 ЦПК України, колегія суддів, -
у х в а л и л а :
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 відхилити, а рішення Броварського міськрайонного суду Київської області від 29 листопада 2012 року залишити без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів.
Головуючий
Судді: