УХВАЛА
про призначення справи до розгляду
13.05.2013 м. Київ
Колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області у складі:
Головуючого судді - Антоненко В.І.,
суддів: Касьяненко Л.І., Гуля В.В.,
розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 20 лютого 2013 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 про стягнення пені за прострочення сплати аліментів та додаткових витрат на дитину, -
в с т а н о в и л а :
При підготовці розгляду справи апеляційним судом перевірено дотримання вимог закону при відкритті апеляційного провадження за апеляційною скаргою, з’ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у розгляді справи, визначено характер спірних правовідносин та матеріальний закон, що їх регулює, з’ясовано обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі як на підставу своїх вимог і заперечень, вирішено інші питання, пов’язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Керуючись ст. ст. 301, 302 ЦПК України, колегія суддів, -
у х в а л и л а :
Закінчити проведення підготовчих дій.
Призначити справу до розгляду у судовому засіданні суду апеляційної інстанції на 11 червня 2013 року о 10 год. 30 хв. в приміщенні Апеляційного суду Київської області.
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Головуючий Судді:
№ провадження 22-ц/780/2407/13 Головуючий у І інст. Левченко А.В.
Справа № 1005/9381/12 Доповідач у ІІ інст. ОСОБА_3