Судове рішення #4623774

                                                                                     Справа № 2о- 118 / 2009

РІШЕННЯ
 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 квітня 2009 р. Київський районний суд м. Сімферополя в складі:

Головуючої, судді – Чумаченко Р.Д.

при секретарі –  Ліфінцовій Я.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Сімферополі цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа  Київське районне управління Пенсійного Фонду України у м. Сімферополі про встановлення факту належності правовстановлюючого документу,

 ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся в суд з заявою про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, мотивуючи свої вимоги тим,  що у індивідуальних відомостях про застраховану особу за 2003 р, 2004 р., посадовими особами ВАТ „ Сімферопольська бавовняно паперова ткацька фабрика ”,  його по-батькові було записано з помилкою, замість вірного Бекірович, помилкове було вказане Бекирович. У зв’язку із вказаною помилкою, заявник не може оформити пенсію, у зв’язку із чим звернувся до суду із заявою про встановлення факту приналежності наведених відомостей.  

З боку заявника на адресу суду надійшла заява із проханням про розгляд справи за його відсутності, вимоги викладені у заяві заявник підтримує у повному обсягу.

Представник зацікавленої особи в справі  , у судове засідання не з’явився, надав суду заяву із прохання про розгляд справи за його відсутності, проти задоволення заявлених вимог не заперечував.  

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заява  підлягає задоволенню, за наступних підстав.

Судом встановлено, що у відповідності до паспорту, ідентифікаційного коду,  заявника має повне ім’я ОСОБА_1.

Під час видачі заявнику індивідуальних відомостей про застраховану особу у 2003 р. та у 2004 р., посадовими особами ВАТ „ Сімферопольська бавовняно паперова ткацька фабрика ”,  його по-батькові було записано з помилкою, замість вірного Бекірович, помилково було вказане Бекирович.

Факт належності заявнику наведених індивідуальних відомостей, підтверджується його трудовою книжкою.

Таким чином, вимоги заявника про встановлення факту приналежності правовстановлюючих документів, підлягають задоволенню.

Судові витрати у справі суд залишає за рахунок сторін у справі.

 На підставі ст. 256 ЦПК України, керуючись ст. ст. 209, 213, 214, 215  ЦПК України, суд, -

ВИРІШИВ:

Заяву задовольнити.

Встановити юридичний факт, що індивідуальні відомості про застраховану особу за 2003 р., 2004 р. які були видані на ім’я ОСОБА_2 , належать ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1

      На рішення  може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом десяти  днів з дня проголошення рішення, апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження в Апеляційний  Суд АР Крим.

 

    Суддя  :

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація