Судове рішення #4619630

Справа № 1-67/09

В   И   Р   О   К

І М Е Н Е М            У  К  Р  А  Ї  Н  И

11 березня 2009р. Сокальський районний суд ЛЬвівської області у складі:

головуючого судді – Пахут С.О.,

за участю секретаря Шевчук О.Б.,

та прокурора Мисяк В.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сокаль справу про обвинувачення

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше несудимого, вдівця, пенсіонера, проживаючого в ІНФОРМАЦІЯ_4

по ст.310 ч.2 КК України,

в  с  т  а  н  о  в  и  в  :

    Підсудний ОСОБА_1, в квітні 2008 року на земельній ділянці, яка розташована біля будинку, де він проживає в ІНФОРМАЦІЯ_5 незаконно посіяв та вирощував снотворний мак у кількості 627 рослин без мети збуту.

    Сам підсудний свою вину у вчиненому злочині визнав повністю та показав, що в квітні 2008 року на своїй земельній ділянці, яка знаходиться в с.Бутини Сокальського району посіяв та вирощував мак для власних потреб. 11 липня 2008 року працівники міліції виявили на його земельній ділянці рослини маку в кількості 627 рослин.

    Крім визнання вини підсудним, його винність стверджується наступними доказами.

З протоколу огляду (а/с.6) вбачається, що місцем події є земельна ділянка підсудного, яка розташована в с.Бутини Сокальського району Львівської області, на якій виявлено        627 рослин маку.

    Згідно висновку фізико – хімічної експертизи №3/973 від     31 липня 2008 року (а.с.23-24), представлені на дослідження зелені рослин маку, містять наркотично активні алкалоїди опію, морфін, кодеїн і відносяться до рослин виду мак снотворний.

    На підставі вищезазначеного, суд приходить до висновку, що вину підсудного у вчиненому злочині доведено повністю, а кваліфікація його дій по ст.310 ч.2 КК України є правильною, оскільки він незаконно посіяв снотворний мак в кількості п'ятсот і більше рослин.

При призначенні покарання, суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу винного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання.

Так, підсудний є особою пенсійного віку, вперше засуджується, має постійне місце проживання, за яким позитивно характеризується.

    Обставиною, що пом’якшує покарання підсудного є його щире каяття.

Обставин, що обтяжують його покарання, суд не знаходить, а тому визнає за доцільне застосувати щодо підсудного звільнення від відбування покарання з випробуванням, оскільки приходить до висновку, що виправлення засудженого можливе без відбування призначеного покарання.

    Керуючись ст.ст.323, 324 КПК України, суд -

З  А  С  У  Д  И  В  :

ОСОБА_1  по ст.310 ч.2 КК України визнати винним та призначити йому покарання у вигляді 3 (трьох) років позбавлення волі.

    На підставі ст.75 КК України звільнити ОСОБА_1  від відбування покарання з випробуванням і встановити йому іспитовий строк 1 (один) рік з покладенням обов'язку, повідомляти органи кримінально - виконавчої системи про зміну місця проживання відповідно до ст.76 КК України.

    Іспитовий строк засудженому обчислювати з дня оголошення вироку.

   

    Речові докази, які знаходяться в кімнаті речових доказів Сокальського РВ ГУМВСУ у Львівській області: десять рослин снотворного маку – знищити.

    Запобіжний захід  до вступу вироку в законну силу залишити попередній – підписку про невиїзд.

На вирок може бути подана апеляція до Львівського апеляційного суду через Сокальський районний суд протягом п’ятнадцяти діб з моменту його проголошення.

   

Головуючий:/підпис/

   

     З оригіналом згідно.

    Голова Сокальського

    районного суду:                                ОСОБА_2    

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація