Судове рішення #4619274
Справа № 3-309/09

Справа № 3-309/09                            

 

 

 

П О С Т А Н О В А

Іменем України

31 березня  2009 року                                                                  м. Вижниця

 

       Суддя Вижницького районного суду Чернівецької області Пилип'юк І.В., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла з Вижницького РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності:

      ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, жителя с.Черешенька Вижницького району Чернівецької області, працюючого вчителем Черешенської ЗОШ I-III ступенів Вижницького району, -

        за ст. 173-2 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

                                                 В С Т А Н О В И В :

       Громадянин ОСОБА_1 30 березня 2009 року біля 18.00 год., в с. Черешенька Вижницького району у власному будинку в стані алкогольного сп»яніння  в ході суперечки погрожував фізичною розправою дружині та сину, виганяв їх з дому та розбив скло дверей будинку.

     Своїми діями вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173-2 ч.1  КУпАП

      В суді  ОСОБА_1  свою вину визнав, у вчиненому щиро розкаявся.

      Крім особистого визнання своєї вини, вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1   КУпАП  підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення за НОМЕР_1 від 31.03.2009 року, протоколом медичного огляду №129 від 31.03.2009 року, рапортом в.о. о/у СКР Вижницького РВ УМВС України в Чернівецькій області  Гуцуляк А.Я., поясненнями громадян: ОСОБА_1  ОСОБА_2, ОСОБА_3

      З урахуванням особи, вважаю за доцільне застосувати до нього  адміністративне стягнення у вигляді  штрафу.

         На підставі ст. 173-2 ч.1   КУпАП, та керуючись ст.ст.284,285, 287-289 КУпАП, суд,-

                                               П О С Т А Н О В И В:

      Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді  штрафу в розмірі 51 (п'ятдесят одна) гривня в дохід держави.

      Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Чернівецької області через Вижницький районний суд Чернівецької області протягом десяти днів з дня винесення постанови.

        Суддя:                                                                       

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація