Справа № 2-1488
2009 року
Р І Ш Е Н Н Я
( З А О Ч Н Е )
ІМ»ЯМ УКРАЇНИ
23 квітня 2009 року м. Кам’янець-Подільський
Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області в складі: головуючого судді Лисюка І.В. при секретарі Сопрун С.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом Закритого Акціонерного Товариства „Тепловоденергія” до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення боргу за тепловодопостачання та водовідведення,-
ВСТАНОВИВ:
ЗАТ "Тепловоденергія" звернулося в суд з позовом до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про стягнення боргу за тепловодопостачання та водовідведення в сумі 1947 грн. 51 коп.
В судовому засіданні представник позивача ЗАТ "Тепловоденергія" вказує, що відповідачі згідно договору від 01.10.2002 року є абонентами ЗАТ "Тепловоденергія" і на них оформлено особовий рахунок по оплаті за тепловодопостачання та водовідведення , однак оплату за надані послуги не проводять, в зв'язку з чим утворилася заборгованість за період з 01.02.2006 року по 31.01.2009 року за надані послуги в сумі 1947 грн. 51 коп. Однак до початку судового засідання позивачі частину боргу за надані послуги погасили і на день розгляду справи заборгованість становить за опалення 360 грн. 27 коп., за підігрів води – 427 грн. 86 коп., за воду - 96 грн. 14 коп. та стоки - 207 грн. 52 коп., а всього 1091 грн. 79 коп., яку просить стягнути з відповідачів солідарно на користь ЗАТ "Тепловоденергія", крім цього просить також стягнути 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.
Відповідачі в судове засідання повторно не з'явилися, про день і час розгляду справи повідомлені своєчасно і належним чином, причини неявки не повідомили. Клопотань про відкладення розгляду справи не надсилали.
Суд вважає за можливе справу слухати у відсутності відповідачів на підставі наявних матеріалів у справі з ухваленням заочного рішення.
Заслухавши пояснення представника позивача, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню, оскільки заснований на законі, доведений в суді, зібраними документами у справі.
Судом встановлено, що відповідачі згідно договору від 01.10.2002 року є абонентами ЗАТ "Тепловоденергія" і на них відкрито особовий рахунок по оплаті за тепловодопостачання та водовідведення , однак оплату за надані послуги не проводять, в зв'язку з чим утворилася заборгованість за період з 01.02.2006 року по 31.01.2009 року за надані послуги в сумі 1091 грн. 79 коп., з яких : за опалення 360 грн. 27 коп., за підігрів води – 427 грн. 86 коп., за воду - 96 грн. 14 коп. та стоки - 207 грн. 52 коп. , що підтверджується поясненнями представника позивача, копіями розрахунків приєднаними до справи.
Відповідно до ст. 161 Цивільного Кодексу України зобов'язання повинні виконуватися належним чином і в установлений строк відповідно до вказівок закону, а при відсутності таких вказівок - відповідно до вимог, що звичайно ставляться.
В зв'язку з тим, що відповідачі тривалий час не проводять оплату за надані послуги у них утворилася заборгованість перед ЗАТ "Тепловоденергія" в сумі 1091 грн. 79 коп. яка підлягає стягненню .
Керуючись ст.ст. 213, 215, 224, 226 Цивільного Процесуального кодексу України , ст. ст. 11,509,526 Цивільного кодексу України, ст.ст. 67,68 Житлового кодексу України, -
ВИРІШИВ:
Позов задовільнити .
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь закритого акціонерного товариства „Тепловоденергія” (р/р 26000018711414 в Укрексімбанку в м. Кам»янець-Подільському , МФО 315609 код ЄДРПОУ 32844038 борг з тепловодопостачання та водовідведення за період з 01.02.2006 року по 31.01.2009 року : за опалення 360 грн. 27 коп., за підігрів води – 427 грн. 86 коп., за воду - 96 грн. 14 коп. та стоки - 207 грн. 52 коп., а всього 1091 грн. 79 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду цивільної справи в сумі 30 грн.
Стягнути солідарно з ОСОБА_1, ОСОБА_2 51 грн. державного мита на користь держави.
На рішення може бути подано заяву про перегляд заочного рішення протягом 10 днів з дня отримання його копії і заяву про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня його проголошення, апеляційну скаргу протягом 20 днів після подання заяви про апеляційну скаргу із надісланням копії апеляційної скарги до апеляційного суду Хмельницької області через міськрайсуд.
Суддя