Судове рішення #46121521

2-н/1503/25/12



У Х В А Л А

          26.04.2012 року суддя Балтського районного суду Одеської області Ільніцька К.М., розглянувши заяву КЗ «Балтської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 1 І-ІІ ступенів для дітей з затримкою психічного розвитку в інтересах неповнолітнього ОСОБА_1 про видачу судового наказу з вимогою про стягнення із ОСОБА_2 аліментів,


В С Т А Н О В И Л А:


КЗ «Балтської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 1 І-ІІ ступенів для дітей з затримкою психічного розвитку в інтересах неповнолітнього ОСОБА_1 просить видати судовий наказ про стягнення з ОСОБА_2 аліментів.

03.05.2011 року відповідач ОСОБА_2 помер, що підтверджується копією актового запису про смерть № 13 від 05.05.2011 року.

          Згідно п. 5 ч. 2 ст. 122 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо після смерті фізичної особи, а також у зв’язку з припиненням юридичної особи, які є однією із сторін у справі, спірні правовідносини не допускають правонаступництва.

Розглянувши надані матеріали, прихожу до висновку про необхідність відмовити у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

Відповідно до п. 3 ч. 3 ст. 100 ЦПК України суддя відмовляє у прийнятті заяви про видачу судового наказу, якщо наявні обставини, зазначені у пунктах 2-5 частини другої статті 122 цього Кодексу.

Таким чином, вимога, з якою КЗ «Балтської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 1 І-ІІ ступенів для дітей з затримкою психічного розвитку в інтересах неповнолітнього ОСОБА_1 звернувся до суду для видачі судового наказу, не передбачена ст. 96 ЦПК України, так як після смерті ОСОБА_2 спірні правовідносини не допускають правонаступництва, що є підставою для відмови у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 96, 100, 122 ЦПК України, суддя


У Х В А Л И Л А :


Відмовити КЗ «Балтської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат № 1 І-ІІ ступенів для дітей з затримкою психічного розвитку в інтересах неповнолітнього ОСОБА_1 у прийнятті заяви про видачу судового наказу.

          Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Одеської області протягом п’яти днів з дня її проголошення.


                                                  СУДДЯ:


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація