Судове рішення #4611779

Справа № 3-778/2009

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И


26 січня 2009 року суддя Луцького міськрайонного суду Олексюк А.В., розглянувши матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та жителя АДРЕСА_1 , , на утриманні перебуває три особи, ІНФОРМАЦІЯ_2 ,

   

за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення,



В С Т А Н О В И В:



    До Луцького міськрайонного суду з Луцького МВ УМВС України у Волинській області надійшов матеріал про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1  за ч.1 ст. 164 КУпАП

З матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1 . 26.11.2008 року в своїй діяльності на ТзОВ «Ніколь» використовує прекурсори без відповідної ліцензії.

ОСОБА_1 . в судовому засіданні свою вину у вчиненні правопорушення визнав, суду пояснив, що дані прекурсори на ТзОВ «Ніколь» використовувались в технічних цілях, а не для виготовлення наркотичної сировини.

З Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» вбачається, що, прекурсори - речовини, які використовуються для виробництва, виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин, включені до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затвердженого Кабінетом Міністрів України.

Господарська діяльність – будь-яка діяльність особи, спрямована на отримання доходу в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах, у разі коли безпосередня участь цієї особи в організації такої діяльності є регулярною, постійною та суттєвою.

Відповідно до листа Комітету з питань промисловості і регуляторної політики та підприємництва, включені до переліку наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, визначені в Законі України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», лише у випадку їх застосування при виготовленні наркотичних засобів. У разі їх використання у промисловості для цілей інших, ніж медицина, вони мають характер хімічних сполук.

З постанови про відмову в порушенні кримінальної справи від 02.12.2008 року вбачається, що в ході проведеної перевірки було встановлено, що ТзОВ «Ніколь» здійснює закупівлю, зберігання та використання розчинника № 647, який внесений в список прекурсорів, використовує його в технічних цілях, а не для виготовлення наркотичної сировини, а тому в діях ІНФОРМАЦІЯ_2   ОСОБА_1  відсутній склад злочину передбаченого ст. 320 КК України.

Заслухавши пояснення особи, що притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , захисника ОСОБА_2 , який вважає, що в діях ОСОБА_1  відсутній склад адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 164 КУпАП, дослідивши наявні матеріали адміністративної справи, з яких вбачається, що ТзОВ «Ніколь» здійснює закупівлю, зберігання та використання розчинника № 647, який внесений в список прекурсорів, використовує його в технічних цілях, а не для виготовлення наркотичної сировини, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1  не вбачається порушень п. 23 ст. 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», та відсутній умисел на незаконне використання розчинника № 647, який внесений в список прекурсорів, а тому провадження в справі відносно нього слід закрити за відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.


Керуючись ст.ст. 247 п.1, 283, 284 КУпАП,



П О С Т А Н О В И В :



Провадження в справі відносно ОСОБА_1  закрити в зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 164 КУпАП.

Згідно ст. 291 КУпАП постанова судді набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.

Постанова судді може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.




Суддя

Луцького міськрайонного суду                     А.В. Олексюк



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація