копія
категорія статобліку-2.30
УХВАЛА
08 квітня 2009 року справа № 2-а-5434/09/0470
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Кононенко О.В. розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора розшуку Відділу Державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території м. Дніпропетровська ІНФОРМАЦІЯ_1 міліції ОСОБА_2 про скасування постанови, -
ВСТАНОВИВ:
07 квітня 2009 року до Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до інспектора розшуку Відділу Державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території м. Дніпропетровська ІНФОРМАЦІЯ_1 міліції ОСОБА_2 в якому позивач просить скасувати постанову АЕ №007019 від 14 грудня 2008 року по справі про адміністративне правопорушення.
Як вбачається з матеріалів справи позивач оскаржує постанову винесену інспектором розшуку Відділу Державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території м. Дніпропетровська ІНФОРМАЦІЯ_1 міліції ОСОБА_2 АЕ №007019 від 14 грудня 2008 року про притягнення до адміністративної відповідальності.
Відповідно до п.2 ч.1 ст.18 КАС України усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності підсудні місцевим загальним судам як адміністративним судам.
В зв'язку з тим, що позивачем оскаржується рішення суб'єкта владних повноважень щодо притягнення до адміністративної відповідальності, даний спір не підсудний окружному адміністративному суду, а повинен розглядатися місцевим загальним судом як адміністративним судом.
Відповідно до п.6 ч.3 ст.108 КАС України в разі, якщо справа не підсудна даному адміністративному суду, позовна заява повертається позивачеві.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 18, 108, 165 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, -
УХВАЛИВ :
Адміністративний позов ОСОБА_1 до інспектора розшуку Відділу Державної автомобільної інспекції з обслуговування адміністративної території м. Дніпропетровська ІНФОРМАЦІЯ_1 міліції ОСОБА_2 про скасування постанови повернути позивачу для звернення до місцевого загального суду, як адміністративного.
Копію ухвали надіслати позивачу разом із позовною заявою та усіма доданими до неї матеріалами.
Роз'яснити позивачу, що повернення адміністративного позову у випадку, встановленому ч. 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, не є перешкодою для повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленого законодавством.
На ухвалу протягом п'яти днів з дня отримання її копії до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Дніпропетровський окружний адміністративний суд може бути подано позов про її апеляційне оскарження, а протягом десяти днів після подання заяви - апеляційна скарга на ухвалу суду.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, у разі її подання протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо позов про апеляційне оскарження не було подано, а у разі її подання - після закінчення строку на подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не буде скасовано, набирає законної сили після закінчення розгляду справи апеляційним судом.
Суддя: О.В. Кононенко
З оригіналом згідно
Ухвала не набрала законної сили станом на 08.04.2009 року
Суддя: О.В. Кононенко