Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на
Судове рішення #4596069
Справа № 2-412

                                                                                                                         Справа № 2-412

              2008 року

 

Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

 

31 жовтня 2008  року                        Рогатинський районний суд Івано-Франківської області

у складі: головуючого- судді          Могили Р.Г.

з участю секретаря                           Москви О.І.

                позивача                            ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Рогатині цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

 

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернулася в суд з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що  між  ними  часто виникають непорозуміння  та  сімейні  скандали, а також просить малолітню дочку ОСОБА_3 залишити проживати з  нею.

Позивач ОСОБА_1в  судовому  засіданні  позовні вимоги підтримала та пояснила, що 09 листопада 2004 року  у Підвинянській сільській раді Рогатинського  району  було зареєстровано  шлюб  між  нею  та відповідачем  ОСОБА_2 про  що  зроблено  актовий  запис за №9.

У  шлюбі  народилася дочка ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Причиною розірвання шлюбу є те, що сімейне  життя  із відповідачем  не  склалось,     несумісність характерів  та  різні погляди  на життя  стали  причиною  непорозумінь та  конфліктів  між  ними. Примирення між ними не  відбулось, відповідач не змінив  своєї  поведінки, просить  шлюб  розірвати, а  малолітню дочку залишити  проживати  з  нею.

Відповідач в судове засідання не  з`явився, хоча  про  час  та  місце  судового  засідання  повідомлявся належним  чином,  про  що  свідчать  повідомлення  про  вручення  повісток. Зі  згоди  позивача  суд  ухвалює  рішення  при  заочному  розгляді  справи, що  відповідає  вимогам  ст.224  ЦПК  України.

 Суд, заслухавши  пояснення  позивача та дослідивши матеріали справи, вважає, що шлюб необхідно розірвати, оскільки  позивач не бажає відновлювати  шлюбні   відносини,  про що свідчить наданий їм термін для примирення, яким вони не скористались.  

Викладені обставини свідчать, що подальше життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача, що має істотне значення. Тому шлюб необхідно розірвати, сплату витрат пов'язаних із розірванням шлюбу в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян покласти на  відповідача, звільнивши від  цього позивача.

Малолітню дитину ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1  залишити проживати з  мамою   ОСОБА_1.

На підставі ст.ст. 104, 105,112  Сімейного кодексу України, керуючись ст.ст. 214,215, 224-226 ЦПК України, суд,

                                                      В И Р І Ш И В:

Позов задовольнити повністю.

Шлюб між ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_2  та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3, який  зареєстрований  у Підвинянській сільській раді Рогатинського  району Івано-Франківської  області , про  що  в  Книзі  реєстрації  актів про одруження 09 листопада 2004 року  зроблено  актовий  запис за №9, розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу стягнути в доход держави з ОСОБА_2 державне мито в розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян, звільнивши від цього позивача.

Малолітню дитину ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1  залишити проживати з    ОСОБА_1.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження , якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано.

У разі подачі заяви про апеляційне оскарження , але апеляційна скарга не була подана у  строк,  рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Заява про апеляційне оскарження рішення суду до апеляційного суду Івано-Франківської області може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Апеляційна скарга на рішення подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження через Рогатинський районний суд.

Рішення  може  бути  переглянуте  судом,  що  його  ухвалив,  за  письмовою  заявою  відповідача,  поданою  протягом  десяти  днів  з  дня  отримання  його  копії.

 

 

Головуючий:

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація