Справа № 2-283/2007р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24.01.2007р. Бориспільський міськрайонний суд Київської області у складі:
головуючої судді Мартинов Є.О.
при секретарі Ницька Н.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Бориспіль справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третя особа: ОСОБА_3 - про визнання батьківства,
встановив:
01.12.2006 року позивачка звернулась в суд з вказаним позовом. На обґрунтування своїх вимог позивачка зазначила, що народилася ІНФОРМАЦІЯ_1. На час народження, її мати -ОСОБА_3 не перебувала у шлюбі з її батьком - ОСОБА_2. Тому в її свідоцтві про народження, а також у книзі реєстрації народжень запис про її батька зроблено за прізвищем матері, а ім`я та побатькові за вказівкою матері. 17 березня 2006 року батьки позивачки ОСОБА_2 та ОСОБА_3 зареєстрували шлюб, після чого прізвище її матері стало ІНФОРМАЦІЯ_2. Від дня народження позивачки і до цього часу її мати та відповідач проживають разом, ведуть спільне господарство, мають спільний бюджет. Відповідач завжди визнавав позивачку своєю дочкою, разом з матір»ю виховулали її, забезпечували необхідними речами, одягом, разом утримували її до повноліття, несли спільні матеріальні витрати для її навчання, розвитку. Весь час відповідач проявляв до позивачки належну батьківську турботу, вона завжди називала його батьком, між ними щирі і теплі взаємини. В травні 2006 року позивачка також змінила своє прізвище на ІНФОРМАЦІЯ_2. Звернувшись до відділу РАЦСу з бажанням змінити в свідоцтві про народження запис про батька, позивачці було відмовлено з тих причин, що визнання батьківства повнолітньої особи проводиться у судовому порядку. Тому позивачка просить визнати ОСОБА_2, 1955 року народження її батьком.
Позивачка в судовому засіданні підтримала свої позовні вимоги та просила задовольнити їх. Відповідач позов визнав повністю.
Суд, вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню.
В судовому зсіданні судом встановлено, що позивачка народилася ІНФОРМАЦІЯ_1. Мати та батько на час її народження не перебували в зареєстрованому шлюбі, в зв`язку з чим в свідоцтві про народження останньої запис про батька зроблено за прізвищем її матері. Від дня народження позивачки і до цього часу сторони проживають разом, ведуть спільне господарство. Відповідач завжди визнавав позивачку своєю дочкою, належним чином виховував її, піклувався про неї, забезпечував матеріально та проявляв належну батьківську турботу. 11 травня 2006 року позивачка змінила своє прізвище на ІНФОРМАЦІЯ_2, адже до цього часу вона мала прізвище ІНФОРМАЦІЯ_3.
При таких обставинах у відповідності до ст. 128 Сімейного кодексу України, ОСОБА_2 необхідно визнати батьком ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження.
На підставі ст. ст. 128,135 Сімейного Кодексу та керуючись ст.ст. 4, 10, 60, 130, 174, 213, 215 ЦПК України, суд,-
Вирішив:
Позов ОСОБА_1 задовольнити.
Визнати ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця та мешканця АДРЕСА_1, - батьком ОСОБА_1, народженої ІНФОРМАЦІЯ_1.
Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження рішення суду подається протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.