Справа № 2-407/2007р. РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
29.01.2007р. Бориспільський міськрайонний суд Київської області
в складі головуючого судді Левченка А.В.
при секретарі Іванина О.С.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Борисполі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
встановив:
Позивачка просить суд розірвати шлюб з відповідачем, посилаючись на те, що вони перебувають з відповідачем в зареєстрованому шлюбі з 29.06.1991 року. Від даного шлюбу в них є син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. Сімейне життя у них не склалося, шлюбних стосунків вони не підтримують з листопада 2005 року, спільного господарства не ведуть, шлюб існує формально і збереження його не можливе. Позивачка в судовому засіданні свій позов підтримала повністю, судові витрати по справі просив покласти на відповідача.
Відповідач позов визнав повністю, про що надав суду письмову заяву.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 ЦПК України. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Суд, заслухавши пояснення позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 29.06.1991 р. Від даного шлюбу в них є син ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1. Сімейне життя у них не склалося, шлюбних стосунків вони не підтримують з листопада 2005 року, спільного господарства не ведуть, а тому шлюб існує формально і збереження його не можливе, наміру зберегти сім'ю в сторін немає, а тому шлюб необхідно розірвати.
Таким чином, визнання відповідачем пред'явленого позову не суперечить закону, не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.
Суд вважає, що при таких обставинах подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, їхньої дитини, що мають істотне значення, на підставі ст.ст. 110, 112 СК України керуючись ст.ст. 130, 174, 10, 212,213, 215 ЦПК суд,
вирішив: Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 29.06.1991 р. у Комсомольському відділі ЗАГС м. Херсон, актовий запис НОМЕР_1 розірвати.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судові витрати по справі в сумі 16 грн.
При отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17 грн. держмита. ОСОБА_1 від сплати державного мита звільнити.
Рішення суду може бути оскаржене до Апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськрайонний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня його проголошення та наступної подачі апеляційної скарги на рішення суду протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.