УХВАЛА
Справа № 2а/1770/3142/2012
10 вересня 2012 р. м. Рівне
Рівненський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Клименко О.М. за участю секретаря судового засідання Боровець І.І. та сторін і інших осіб, які беруть участь у справі:
позивача: представник ОСОБА_1
відповідача: представник ОСОБА_2
представник ОСОБА_3
представник ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом
Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
до Державна фінансова інспекція у Рівненській області
про визнання неправомірними дій, визнання незаконною та скасування вимоги
В С Т А Н О В И В:
До Рівненського окружного адміністративного суду звернувся з адміністративним позовом Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості до Державна фінансова інспекція у Рівненській області про визнання неправомірними дій, визнання незаконною та скасування вимоги.
Судовий розгляд справи не закінчено. Під час розгляду справи судом встановлено, що у 2009 році, 2010 році, 2011 році позивачем - Рівненським центром професійно-технічної освіти державної служби зайнятості було укладено договори із Приватним Підприємством "Контур плюс"про виконання послуг із розроблення та супроводження програмних продуктів навчального призначення для професійної підготовки, перепідготовки за окремими професіями. Під час судового розгляду справи досліджується, зокрема виконання умов зазначених договорів.
За таких обставин рішення суду у справі може вплинути на права, свободи, інтереси або обов’язки Приватного підприємства "Контур плюс", а тому цю особу слід залучити до участі у справі як третю особу, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
Відповідно до ч. 2 ст. 53 КАС України, треті особи, які не заявляють самостійних вимог на предмет спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача у будь-який час до закінчення судового розгляду, якщо рішення у справі може вплинути на їхні права, свободи, інтереси або обов'язки. Вони можуть бути залучені до участі у справі також за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або з ініціативи суду.
Керуючись частиною 2 статті 53 статтею 165 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Залучити до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача - Приватне підприємство "Контур плюс".
Надіслати третій особі копію ухвали, позовної заяви.
Запропонувати третій особі надати пояснення по суті адміністративного позову та наявні докази.
Ухвала за наслідками розгляду питання про вступ у справу третіх осіб окремо не оскаржується, заперечення проти неї можуть бути включені до апеляційної чи касаційної скарги на рішення суду, прийняте за результатами розгляду справи.
Суддя Клименко О.М.