Справа № 2-с-44/12
У Х В А Л А
04 травня 2012 року суддя Печерського районного суду м. Києва, ОСОБА_1
розглянувши заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу Печерського районного суду м. Києва від 17.04.2012 р. про стягнення на користь Комунального підприємства Печерської районної у м. Києві ради по утриманню житлового господарства «Хрещатик» з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_2 звернувся до суду із заявою про скасування судового наказу Печерського районного суду м. Києва від 17.04.2012 року про стягнення з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 на користь Комунального підприємства Печерської районної у м. Києві ради по утриманню житлового господарства «Хрещатик» заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг.
Відповідно до ч.ч. 3,4 ст.105 ЦПК України у заяві про скасування судового наказу має бути зазначено: 1) найменування суду, в який подається заява; 2) ім'я (найменування) стягувача та боржника, а також ім'я (найменування) представника боржника, якщо заява подається представником, їхнє місце проживання або місцезнаходження; 3) наказ, що оспорюється; 4) посилання на обставини, які свідчать про повну або часткову необґрунтованість вимог стягувача; 5) посилання на докази, якими боржник обґрунтовує свої заперечення проти вимог стягувача; 6) перелік документів, що додаються до заяви. Заява підписується боржником або його представником і подається з її копією та копіями доданих до неї документів для надання стягувачеві.
Дослідивши подану ОСОБА_2 заяву суд дійшов висновку, що вказана заява не відповідає вимогам ч.ч. 3,4 ст. 105 ЦПК України, а тому в порядку ст.121 ЦПК України її слід залишити без руху для виправлення недоліків.
Зокрема, на виконання вимог ст.105 ЦПК України, слід подати заяву в новій редакції із зазначенням найменування стягувача та його місцезнаходження.
Крім того, заявник повинен додати до заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, для надання стягувачеві.
Оскільки заява не відповідає вимогам ст. 105 ЦПК України її слід залишити без руху для виправлення вказаних вище недоліків.
Роз’яснити заявникові, що він має усунути недоліки протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали про залишення заяви без руху.
В разі невиконання вимог суду заява буде вважатися неподаною і повернута заявникові.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст.105, 121, 210 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В:
заяву ОСОБА_2 про скасування судового наказу Печерського районного суду м. Києва від 17.04.2012 р. про стягнення на користь Комунального підприємства Печерської районної у м. Києві ради по утриманню житлового господарства «Хрещатик» з ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4 заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг - залишити без руху для виправлення вказаних судом недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає. на о
Суддя ОСОБА_1