Справа № 2-1321
2009 р.
Заочне рішення
Іменем України
«30» березня 2009 р. Корабельний районний суд м. Миколаєва
в складі: головуючого у справі судді - Шкірай М.І.
при секретарі - Ляшенко М.М.
за участю позивача - ОСОБА_1 .
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Миколаєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання про визнання особи такою, що втратила право на житло.
Встановив
27.02.2009 р. позивач звернувся до суду із позовною заявою, в якій просив визнати відповідача таким, що втратив право користування житловим приміщенням - житловим будинком АДРЕСА_1 . В обгрунтування позову зазначає, що в спірному житловому будинку зареєстровані він та його син - ОСОБА_3 , який не проживає за вказаною адресою з липня 2008 року.
Крім того, позивач вказував, що місце знаходження відповідача йому не відомо, комунальні послуги не сплачує. Так як строк відсутності відповідача у спірному житловому приміщенні перевищує 6 місяців, позивач просив визнати відповідача таким, що втратив право на житло.
В судовому засіданні позивач позов підтримав повністю на вищевказаних підставах, просив його задоволити.
Відповідач в судове засідання не з'явився, не представив доказів проти задоволення позову, тому суд на підставі ст. 224 ЦПК України за згодою позивача вважає розглянути справу заочно.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення сторін, суд вважає, що позов підлягає задоволенню оскільки згідно ст. 71, 72 ЖК України, наймач або члени його сім»ї можуть бути визнані в судовому порядку втратившими право на житлове приміщення, якщо вони без поважних причин не проживали більше 6 місяців в житловому приміщенні.
Як встановлено в судовому засіданні, позивач зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 Разом з ним за вказаною адресою зареєстрований його син - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 р.н. але не проживає за вказаною адресою з липня 2008 року, добровільно знятися з реєстрації не бажає, за комунальні послуги не сплачує.
Факт непроживання відповідача у спірній квартирі понад 6 місяців підтверджується поясненнями позивача, матеріалами справи.
Враховуючи викладене, суд вважає, що позов є обґрунтованим і таким, що підлягає задоволенню.
Встановлені судом обставини і визначені відповідно до них правовідносини, якими обґрунтовуються вимоги позивача підтверджуються дослідженими в судовому засіданні матеріалами справи: свідоцтвами; поясненнями; довідками; актом (6; 7; 8-10; 11-13).
Керуючись ст. ст. 10-11; 28-29; 57-60; 158; 179; 185; 208-209; 212; 214-215 ЦПК України, суд -
Рішив
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання про визнання особи такою, що втратила право на житло - задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування житловим приміщенням - житловим будинком АДРЕСА_1 .
Заява про апеляційне оскарження рішення може бути подана Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом 10 днів з дня отримання його копії.
Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку до апеляційного суду Миколаївської області через Корабельний районний суд м. Миколаєва шляхом подання в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги або шляхом подання в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
Суддя