Судове рішення #45486453


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 3-1236/11

06 вересня 2011 року

Суддя Костопільського районного суду Рівненської області Маринич В.К.

розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ по обслуговуванню адміністративної території Костопільського району та автомобільно-технічної інспекції УМВС України в Рівненській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працює, який проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2, за ч.1 ст.130 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:


10.08.2011 року о 3 год. 10 хв. на 124 км а/д Городище-Рівне-Старокостянтинів ОСОБА_1, керував мопедом "Альфа" н.з. ВК 7211 АА з явними ознаками алкогольного сп’яніння: запах алкоголю з порожнини рота, порушення мови, виражене тремтіння пальців рук. Від проходження медичного огляду на визначення стану сп’яніння відмовився в присутності двох свідків.

Вину ОСОБА_1 визнав. Факт вчинення ним вказаних адміністративних правопорушень стверджується матеріалами справи.

На підставі наведеного та керуючись ч.1 ст.130 КУпАП, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 2550(дві тисячі п'ятсот п'ятдесят) грн.

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Рівненської області протягом десяти днів з дня її винесення шляхом подачі скарги через Костопільський районний суд.

Суддя: Маринич В.К.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація