справа № 2-а-21576/08
категорія 6.14
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
09 лютого 2009 р. м.Житомир
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого - судді Ракаловича В.М. ,
при секретарі - Шиндарівській В.В. ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Житомирі адміністративну справу
запозовом Чуднівського району в інтересах держави в особі територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області
до ОСОБА_1
про стягнення фінансової санкції,-
встановив:
Прокурор звернувся до суду з позовною заявою , в якій зазначав, що відповідач на порушення Закону України "Про автомобільний транспорт" здійснював пасажирські перевезення на власному автомобілі, облаштованому як таксі, без ліцензійної картки, про що 11 січня 2008 року складено акт №061689. За результатами розгляду акту постановою начальника територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області від 23 січня 2008 року до відповідача застосовано фінансову санкцію в сумі 510 грн., яка відповідачем в добровільному порядку не сплачена.
В судовому засіданні представник позивача та прокурор позовні вимоги підтримали.
Відповідач в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений у встановленому законом порядку. Заперечень проти позову не подав.
Вислухавши пояснення представника позивача та прокурора, дослідивши подані ними докази, суд приходить до висновку про обґрунтованість позовних вимог.
З матеріалів справи вбачається, що відповідач експлуатував легковий автомобіль, облаштований як таксі, без наявності ліцензійної картки, за що на нього накладено штраф у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (510 грн.) на підставі статті 60 Закону України "Про автомобільний транспорт".
Постанова про накладення штрафу вручена відповідачеві і ним не оскаржена, заперечень проти позову він не подав, хоча про розгляд справи повідомлений у встановленому законом порядку.
Штраф відповідачем не сплачений.
За таких обставин позов, пред'явлений прокурором відповідно до ст.36-1 Закону України "Про прокуратуру", підлягає задоволенню.
Керуючись Законом України “Про автомобільний транспорт”, Законом України "Про прокуратуру" , ст.ст.158-163 КАС України, суд
постановив:
Позов прокурора Чуднівського району в інтересах держави в особі територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області до ОСОБА_1 про стягнення фінансової санкції задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1 фінансову санкцію в сумі 510 грн. згідно постанови начальника територіального управління Головної державної інспекції на автомобільному транспорті в Житомирській області від 23 січня 2008 року №022475 на розрахунковий рахунок №31118106600002 УДК в Житомирській області МФО 811039 код платежу 23030300.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження , якщо таку не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк , постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного адміністративного суду шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом 10 днів з дня складання у повному обсязі і подання апеляційної скарги протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий суддя: В.М. Ракалович