№ 2-248/07 ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ іменем України
24.01.2007 року Фрунзенський районний суд м. Харкова у складі: головуючого - судді Бабкової Т.В.., при секретарі - Зеленськом СВ,., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Харкові цивільну
справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду з позовом до відповідачки про розірвання шлюбу, вказуючи, що від даного браку вони мають доньку ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 народження. На протязі сімейного життя між ними часто виникали сварки та непорозуміння. Причиною розпаду сім'ї вважає припинення шлюбно-сімейних відносин, втрата почуття поваги та любові один до одного.
В судовому засіданні позивач свої позовні вимоги підтримав, проти надання строку на примирення заперечував. Пояснив суду, що шлюбно-сімейні відносини між ними припинені січня 2002 p., стосунків вони не підтримують, почуття любові та поваги втрачені. Він матеріально підтримує доньку, яка мешкає з відповідачкою.
Відповідач в судове засідання не з*явився, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив.
За таких обставин суд вважає можливим ухвалити заочне рішення на підставі наявних у справі доказів, проти чого позивач не заперечує.
Суд, вислухавши позивача, дослідивши матеріали справи, вважає необхідним позовні вимоги задовільнити з наступних підстав.
Як встановлено в судовому засіданні, згідно повторного свідоцтва про шлюб ІНФОРМАЦІЯ_2, виданого 24.09.1994 р. Фрунзенськім відділом актів громадянського стану м.Харкова, актовий запис НОМЕР_1, сторони перебувають у шлюбі.
Згідно пояснень позивачки, причиною розпаду родини з'явилися відсутність почуття любові, припинення шлюбно-сімейних відносин з 2002 р.
Згідно ст.51 Конституції України, шлюб грунтується на вільній згоді жінки і чоловіка.
З'ясувавши фактичні взаємовідносини сторін, причини та обставини розірвання шлюбу, суд вважає, що подальше збереження шлюбу суперечить інтересам позивача, у зв'язку з чим шлюб підлягає розірванню.
Судові витрати в справі, пов'язані з одержанням свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС, судом на підставі ст.88 ЦПК України, за клопотанням позивача покладаються на нього.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст.104, 105, ПО, 112 Сімейного Кодексу України, ст. ст. 10, 60, 88,212, 213, 215,226 ЦПК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу - задовільнити.
Шлюб між ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_4 народження, 24.09.1994 р. Фрунзенськім відділом актів громадянського стану м.Харкова, актовий запис НОМЕР_1-розірвати.
Витрати, пов'язані з оплатою державного мита в розмірі 17 грн., при одержанні свідоцтва про розірвання шлюбу в органах РАГС, покласти на позивача ОСОБА_1.
Копію рішення направити відповідачеві не пізніше п*яти днів з дня його проголошення.
Рішення може бути переглянуте Фрунзенським районним судом м.Харкова, за письмовою заявою відповідача.
Письмову заяву про перегляд рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.
Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду Харківської області через Фрунзенський районний суд м.Харкова шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та поданням апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.