ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
У Х В А Л А
"12" березня 2009 р. Справа №
Господарський суд Чернівецької області у складі головуючого судді Гончарука О.В.
при секретарі Балух-Бзовик М.В.
Представники:
від позивача -ОСОБА_1, завідувач юридичного сектору, доручення НОМЕР_1 від 03.02.2009 року
від відповідача -не з'явився
У судовому засіданні брав участь прокурор облпрокуратури ОСОБА_2
розглянувши матеріали справи за позовом прокурора Кіцманського району в інтересах держави в особі державної податкової інспекції у Кіцманському районі Чернівецької області
до приватного підприємця ОСОБА_3, АДРЕСА_1
про стягнення заборгованості по єдиному податку -400 грн.
ВСТАНОВИВ:
Прокурор Кіцманського району Чернівецької області звернувся з позовом в інтересах держави в особі державної податкової інспекції у Кіцманському районі до приватного підприємця ОСОБА_3 про стягнення 400 грн. заборгованості, що виникла внаслідок порушення відповідачем вимог Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва».
Ухвалою господарського суду Чернівецької області від 16.01.2009 року відкрито провадження у справі.
Ухвалою від 11.02.2009 року за клопотанням відповідача розгляд справи відкладено на 12.03.2009 року.
У судовому засіданні 12.03.2009 року представником позивача подано заяву про відмову від позову, проти чого не заперечує і прокурор.
Відповідач у судове засідання не з'явився, що в даному випадку не перешкоджає розгляду справи за його відсутності.
Суд, ознайомившись з поданою позивачем заявою та іншими матеріалами справи, встановив факт відсутності у відповідача, на день судового засідання, податкового боргу у розмірі 400 грн., що підтверджується квитанцією НОМЕР_2 від 13.02.2009 року.
Відповідно до частини першої статті 136 Кодексу адміністративного судочинства України, позивач може відмовитися від адміністративного позову протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.
За таких обставин, заява позивача про відмову від позову, проти якої не заперечує прокурор, відповідає вимогам чинного законодавства, не порушує прав та охоронюваних законом інтересів інших осіб, а тому приймається судом.
Прийняття судом відмови позивача від позову, в силу вимог пункту другого частини першої статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України, є підставою для закриття провадження у справі.
За таких обставин провадження у справі підлягає закриттю. При чому, прокурору та представнику позивача роз'яснено процесуальні наслідки відмови від позову та закриття провадження у справі.
Враховуючи викладене, керуючись частиною першою статті 136, пунктом другим частини першої статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
У Х В А Л И В:
1. Прийняти відмову позивача від позову.
2. Провадження у справі закрити.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку заяву не було подано.
Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений КАС України, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова не набрала законної сили.
Про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції спочатку подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції викладаються в апеляційній скарзі.
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України - з дня складення в повному обсязі.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя О.В. Гончарук
- Номер:
- Опис: 3560
- Тип справи: Позовна заява(звичайна)
- Номер справи: 3/19
- Суд: Господарський суд Сумської області
- Суддя: Гончарук О.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 20.01.2004
- Дата етапу: 12.02.2004