ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
Запорізької області
УХВАЛА
про закриття провадження у справі
12.07.06 № 27/378/06-АП
суддя Дроздова С.С.
За позовом: Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м. Запоріжжя
до Товариства з обмеженою відповідальністю “Агро-Континент”, Запорізька область Гуляйпільський район с. Верхня Терса
про стягнення 24 039 грн. 27 коп.
Суддя Дроздова С.С.
Секретар судового засідання Громова У.І.
За участю представників:
Від позивача: Воробйов Т.А., дов. № 05-22/1724 від 18.10.04р.
Від відповідача: Сосніна Л.І., дов. б/н від 12.01.06 р.
01.09.2005р. набрав чинності Кодекс адміністративного судочинства України, який визначає повноваження адміністративних судів щодо розгляду справ адміністративної юрисдикції, порядок звернення до адміністративних судів і порядок здійснення адміністративного судочинства.
Відповідно до п. 7 р. VII “Прикінцеві та перехідні положення“ КАС України, позовна заява розглядається в порядку, встановленому цим Кодексом.
16 червня 2006 року до господарського суду звернулося Запорізьке обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів, м. Запоріжжя про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю “Агро-Континент” штрафних санкцій у сумі 24 039 грн. 27 коп. за незайняті інвалідами робочі місця, нарахованих за 2005р.
20.06.2006р. відкрито провадження у адміністративній справі № 27/378/06-АП та призначене судове засідання на 12.07.2006р., витребувані документи та докази необхідні для розгляду справи.
Перед початком судового засідання представниками сторін подано клопотання про відмову від здійснення фіксації судового процесу технічними засобами, яке судом задоволено.
Відповідач у справі, надіслав на адресу суду письмові заперечення на адміністративний позов, з якого вбачається, що на підприємстві відповідача ТОВ “Агро-Континент” у звітному періоді 2005 році –працювало 10 осіб-інвалідів, які помилково не були занесені до звіту форми № 10-ПІ.
Як свідчать статутні документи та довідка про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України відповідача, підприємство є юридичною особою та відноситься до категорії суб’єктів підприємницької діяльності, яким, відповідно до ст. 19 Закону “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” встановлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів;
Як вбачається з матеріалів справи, довідка підприємства, середньооблікова чисельність штатних працівників на підприємстві у 2005р. складала 191 особа.
Відповідно до ст. 19 Закону “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні” у редакції від 01.08.2001р. норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів на підприємстві у 2005р. повинен складати 8 осіб-інвалідів;
-середньоспискова чисельність інвалідів, що працювали у відповідача у 2005р., склала 10 осіб-інвалідів, що підтверджується довідкою- звітом про зайнятість та працевлаштування інвалідів (форма №10-ПІ) відповідача, наданою до органів Фонду України соціального захисту інвалідів;
-як свідчать матеріали справи, розмір середньої річної заробітної плати на підприємстві у 2005 складав 8013 грн. 09 коп.
На підприємстві відповідача працювало інвалідів більш, ніж це передбачено кількістю робочих місць для працевлаштування інвалідів, встановлених згідно з нормативом на 2005 рік –4%. Перелік інвалідів, які працювали на підприємстві відповідача містяться у матеріалах справи, їх пенсійні посвідчення, накази про прийом на роботу та інші докази, які підтверджують, що відповідач виконав норматив, який встановлено Законом України “ Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”.
Після надання відповідачем документів щодо працевлаштування інвалідів більше ніж це передбачено нормативом, представник позивача ознайомився у засіданні суду з доказами, які підтверджують виконання нормативу, позивач надав письмову заяву про відмову від адміністративного позову, оскільки, як свідчать матеріали справи, відповідачем виконано норматив з працевлаштування інвалідів за 2005 рік.
Відповідно до ст. 112 КАС України, позивач може відмовитися від адміністративного позову повністю, під час підготовчого провадження, та надати письмову заяву суду про відмову від позову, яка приєднується до справи.
До прийняття відмови від адміністративного позову суд постановляє ухвалу, якою закриває провадження у справі.
На підставі статті 157 ч.1 п. 2 КАС України суд закриває провадження у справі, бо позивач, відмовився від адміністративного позову і відмову прийнято судом.
До прийняття відмови від позову судом звірені та підтверджені повноваження представника позивача. Позивачу відомі процесуальні наслідки прийняття судом відмови від адміністративного позову.
Враховуючи, що дії Запорізького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів не суперечать діючому законодавству і не порушують чиї - не будь права і охоронювані законом інтереси, відмову від адміністративного позову слід прийняти, закрити провадження у справі.
Керуючись статтями 94, 111, 112, 157 ч. 1 п. 2, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
УХВАЛИВ:
Прийняти відмову від адміністративного позову.
Закрити провадження у справі № 27/378/06-АП.
Суддя С.С. Дроздова
Згідно з оригіналом:
Помічник судді О.М. Бєляєва