ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про порушення провадження у справі
27.03.09р. |
|
Справа № 10/67-09 |
Суддя Кощеєв І.М. , розглянувши матеріали
за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна України по Дніпропетровській області ( м. Дніпропетровськ )
до Суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1( м. Павлоград)
про стягнення збитків у сумі 720,10 грн. та неустойки у сумі 1440,20 грн.
визнав подані матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 61, 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Порушити провадження у справі та прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Залучити до участі у справі в якості третьої особи на стороні позивача без самостійних вимог на предмет спору - Державне підприємство "Придніпровська залізниця" , м. Дніпропетровськ .
3. Справу призначити до розгляду в засіданні на 16.04.09 р. о 10:00год.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті №20 за адресою: м. Дніпропетровськ, вул. Куйбишева, 1а.
4. До засідання подати:
Позивачу: оригінали доданих до позовної заяви документів у копіях ; акт звірки взаєморозрахунків між сторонами (ПдоВ); документи , що посвідчують правовий статус юридичної особи .
Відповідачу: відзив на позов; документи , що посвідчують правовий статус юридичної особи; акт звірки взаєморозрахунків між сторонами (ПдоВ).
Третій особі: письмові пояснення по суті позовних вимог позивача ; документи , що посвідчують правовий статус юридичної особи .
Явка в судове засідання повноважних представників учасників судового процесу та третьої особи обов'язкова.
Роз'яснити сторонам, що згідно з п.5 ст. 83 Господарського процесуального кодексу України, за не надіслання витребуваних господарським судом матеріалів, а також за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, з винної сторони стягується штраф до 1 700 грн.
Суддя |
|
І.М. Кощеєв |
Згiдно з оригіналом |
|
|
Помічник судді |
Т.М. Зеленська |
|