Судове рішення #4521254
5/118

ЛУГАНСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД

м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 2

____________________________________________________________________________________

 У Х В А Л А

ПРО ПРИЙНЯТТЯ АПЕЛЯЦІЙНОЇ СКАРГИ

13.04.2009 року                                              Справа № 5/118

Луганський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:


Головуючого - судді:                    Журавльової Л.І.

Суддів:                                        Єжової С.С.

                                                            Парамонової Т.Ф.  

розглянувши матеріали

апеляційної скарги:                   Виконавчого комітету Кіровської міської ради

                                           Луганської області, м.Кіровськ Луганської області  

на рішення          

господарського суду                  Луганської області

від          20 березня 2009 року

у справі                                       №5/118 (суддя Ворожцов А.Г.)


за позовом:                                     Товариства з обмеженою відповідальністю

                                       „Стахановське підприємство Будмаш”, м.Стаханов

                                              Луганської області  


до відповідача:                      Виконавчого комітету Кіровської міської ради

                                             Луганської області, м.Кіровськ Луганської області

за участю третьої особи,

яка не заявляє самостійних

вимог на предмет спору

на стороні відповідача:           Головного управління Державного казначейства

                                              України у Луганській області, м.Луганськ  

про                                         стягнення 22 519 грн. 59 коп.

                                        

В С Т А Н О В И В:

Виконавчий комітет Кіровської міської ради Луганської області звернувся з апеляційною скаргою №848 від 30.03.09 на рішення господарського суду Луганської області від 20 березня 2009 року у справі №5/118.

Розпорядженням голови Луганського апеляційного господарського суду від 07 квітня 2009 року у справі №5/118 для розгляду апеляційної скарги Виконавчого комітету Кіровської міської ради Луганської області на рішення господарського суду Луганської області від 20.03.09 у справі №5/118 призначено судову колегію у складі: Журавльової Л.І. – судді –головуючого, суддів –Єжової С.С., Парамонової Т.Ф.

В апеляційній скарзі заявником зазначено, що до апеляційної скарги ним додано копію апеляційної скарги, документи про сплату судового збору та копію доручення №247 від 29.01.09, але матеріали справи містять акт господарського суду Луганської області від 02 квітня 2009 року, в якому зазначено, що у додатку до апеляційної скарги не виявилося вказаних документів, а саме:  до апеляційної скарги не додано додатку.

Керуючись статтями 94, 98 Господарського процесуального кодексу України, Луганський апеляційний господарський суд

У Х В А Л И В:

1.Порушити апеляційне провадження за апеляційною скаргою.


2.Скаргу призначити до розгляду на 23 квітня 2009 року на 14 годин 30 хвилин.


3.Засідання відбудеться у приміщенні Луганського апеляційного господарського суду за адресою: м.Луганськ, вул.Коцюбинського,2, 6-й поверх, кабінет №606.


4. Зобов'язати позивача надати письмовий відзив на апеляційну скаргу, документальне підтвердження доводів (оригінали документів для огляду в судовому засіданні, копії –до справи), докази направлення відзиву відповідачу  та третій особі (фіскальний чек, поштова квитанція тощо).


 5. Зобов’язати відповідача надати докази направлення копії апеляційної скарги №848 від 30.03.09 Головному управлінню Державного казначейства України у Луганській області відповідно до статті 94 Господарського процесуального кодексу України, надати оригінал платіжного доручення про зарахування до Державного бюджету України державного мита за подання апеляційної скарги у розмірі 112 грн. 60 коп., з зазначенням відповідних відміток, з урахуванням положень пункту 14 Інструкції „Про порядок обчислення та справляння державного мита”, затвердженої наказом Головної ДПІ України №15 від 22.04.93 та письмові пояснення на відзиви  позивача та третьої особи, документальне підтвердження доводів (оригінали документів для огляду в судовому засіданні, копії –до справи).


6. Зобов’язати третю особу, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача надати письмовий відзив на апеляційну скаргу, документальне підтвердження доводів (оригінали документів для огляду в судовому засіданні, копії –до справи), докази направлення відзиву позивачу та відповідачу (фіскальний чек, поштова квитанція тощо).

 

     Явка у судове засідання повноважних та компетентних представників сторін та третьої особи –на їх розсуд.

              Головуючий суддя                                                    Л.І.Журавльова



Суддя                                                                        С.С.Єжова   



       Суддя                                                                        Т.Ф.Парамонова

  • Номер:
  • Опис: стягнення штрафних санкцій
  • Тип справи: Заміна, залучення нових учасників судового процесу, правонаступництво, залучення третьої особи (2-й розділ звіту)
  • Номер справи: 5/118
  • Суд: Господарський суд Луганської області
  • Суддя: Журавльова Л.І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.03.2016
  • Дата етапу: 22.03.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація