У Х В А Л А
м. Вінниця
04 квітня 2013 р. Справа № 2а/0270/4011/12
Вінницький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Жернакова Михайла Володимировича, розглянувши матеріали справи
за позовом: регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Вінницькій області
до: фізичної особи-підприємця ОСОБА_1
про: стягнення фінансових санкцій
ВСТАНОВИВ :
До Вінницького окружного адміністративного суду звернулося регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Вінницькій області з адміністративним позовом до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення фінансових санкцій.
Відповідно до ухвали від 21.08.2012 року суд відкрив скорочене провадження у вказаній справі. Ухвалою від 31.09.2012 року суд зупинив провадження у справі до набрання законної сили рішенням у справі № 2а/0270/3997/12 за позовом фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_1 до Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Вінницькій області про визнання протиправним та скасування рішень про застосування фінансових санкцій
Як установив суд, рішення в адміністративній справі № 2а/0270/399712 набрало законної сили. Відтак, обставини, які були підставою для зупинення провадження у справі, відпали.
Відповідно до ч. 5 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України (надалі - КАС України) провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій воно було зупинено.
Разом з тим, зважаючи на необхідність дослідити в судовому засіданні певні обставини, що унеможливлює прийняття законного та обґрунтованого рішення у порядку скороченого провадження, суд вважає за необхідне вказану справу розглядати за загальними правилами КАС України.
Керуючись ст.ст. 156, 165, 254 КАС України,
УХВАЛИВ :
1. Поновити провадження у справі за позовом регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Вінницькій області до фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення фінансових санкцій.
2. Розглянути цю адміністративну справу за загальними правилами КАС України.
3. Призначити судовий розгляд на "17" квітня 2013 р. о 10:15 год. у залі судових засідань № 4 Вінницького окружного адміністративного суду: м. Вінниця вул. Островського, 14.
4. Викликати в судове засідання осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає. Відповідно до ч. 6 ст. 254 КАС України ухвали суду, які не можуть бути оскаржені, набирають законної сили з моменту постановлення.
Суддя Жернаков Михайло Володимирович