У Х В А Л А
м. Вінниця
01 жовтня 2012 р. Справа № 2а/0270/4057/12
Вінницький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Жернакова Михайла Володимировича,
розглянувши матеріали справи
за позовом: управління Пенсійного фонду України в м. Могилеві-Подільському та Могилів-Подільському районі Вінницької області
до: відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Могилеві-Подільському районі Вінницької області
про: зобов'язання вчинити дії
ВСТАНОВИВ :
У провадженні Вінницького окружного адміністративного суду знаходилася адміністративна справа за позовом управління Пенсійного фонду України в м. Могилеві-Подільському та Могилів-Подільському районі Вінницької області до відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Могилеві-Подільському районі Вінницької області про зобов'язання вчинити дії.
Постановою суду від 19 вересня 2012 року адміністративний позов управління Пенсійного фонду України в м. Могилеві-Подільському та Могилів-Подільському районі Вінницької області задоволено частково. Цією ж постановою стягнуто з відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у Могилів-Подільському районі Вінницької області витрати з особових справ потерпілих, яким виплачено пенсії з інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві в сумі 1666 (одна тисяча шістсот шістдесят шість) грн. 72 коп. на рахунок управління Пенсійного фонду України в м. Могилеві-Подільському та Могилів-Подільському районі; в решті позовних вимог відмовлено.
В ході розгляду справи представник позивача в судовому засіданні відмовився від позовних вимог в частині включення в акт щомісячної звірки витрат по особових справах потерпілих, яким виплачено пенсії по інвалідності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та пенсії у зв’язку з втратою годувальника, який помер внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання кошти в сумі 287274,44 грн. за період з грудня 2011 року по липень 2012 року. Однак, судом не вирішено питання щодо вказаної заяви.
Відповідно до п. 1 ст. 168 Кодексу адміністративного судочинства) надалі –КАС України) суд, що ухвалив судове рішення, може за заявою особи, яка брала участь у справі, чи з власної ініціативи прийняти додаткову постанову чи постановити додаткову ухвалу, якщо щодо однієї із позовних вимог, з приводу якої досліджувалися докази, чи одного з клопотань не ухвалено рішення.
Згідно з ч. 3 ст. 168 КАС України суд ухвалює додаткове судове рішення після розгляду питання в судовому засіданні з повідомленням осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання.
З огляду на зазначене, суд доходить висновку призначити справу до розгляду у судовому засіданні для вирішення заяви про відмову представника позивача від частини позовних вимог.
Керуючись ст. 168 КАС України суд,
УХВАЛИВ :
1. Призначити справу до розгляду на 05 жовтня 2012 року об 11:30 год. у залі судового засідання № 4 Вінницького окружного адміністративного суду, що знаходиться за адресою: м. Вінниця, вул. Островського, 14.
2. Викликати в судове засідання учасників судового процесу.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Жернаков Михайло Володимирович