Судове рішення #45202204


Апеляційний суд Рівненської області

______________________________________________________________


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


15 липня 2011 року                                                                                           м. Рівне


Колегія суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Рівненської області в складі судді: Рожина Ю.М., Боймиструка С.В., Мельника Ю.М., розглянувши в порядку письмового провадження справу за апеляційною скаргою управління Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі Рівненської області на постанову Дубровицького районного суду від 24 грудня 2009 року у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі про поновлення пропущеного строку та стягнення недоплаченої щомісячної соціальної допомоги „дітям війни”,

В с т а н о в и л а:

          Постановою Дубровицького районного суду від 24 грудня 2009 року з відповідача на користь позивача стягнуто згідно ст. 6 Закону України "Про соціальний захист дітей війни" підвищення до пенсії розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком за періоди з 2 квітня по 31 грудня 2006 року, з 9 липня по 31 грудня 2007 року та з 22 травня по 31 грудня 2008 року включно в сумі 2398 грн. 15 коп. У задоволенні решти позовних вимог відмовлено.          

          В апеляційній скарзі на постанову суду відповідач вказує на її незаконність та порушення місцевим судом норм матеріального та процесуального права. Зазначає, що виплати «дітям війни»здійснені в розмірах відповідно до бюджетного фінансування, а тому вважає свої дії правомірними. Поряд з цим просить позов залишити без розгляду за тих обставин, що Рівненським окружним судом 15 червня 2009 року прийнято постанову щодо позовних вимог ОСОБА_1

          Колегія суддів прийшла до висновку, що апеляційна скарга підлягає задоволенню з таких підстав.

          З огляду на положення ст.ст.21,105,162 КАС України адміністративний позов може містити вимоги щодо визнання незаконними рішення, дії чи бездіяльності відповідача, зобов'язання вчинити певні дії, відшкодувати шкоду, заподіяну незаконними рішеннями, дією чи бездіяльністю.

          Постановою Рівненського окружного адміністративного суду від 15 червня 2009 року задоволено позовні вимоги ОСОБА_2 до управління Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі про поновлення пропущеного строку та стягнення недоплаченої щомісячної соціальної допомоги „дітям війни”. Даних про зміну чи скасування даного рішення немає.

          У відповідності до вимог п.4 ч.1 ст.157 КАС України, суд закриває провадження у справі , якщо є такі, що набрали законної сили, постанова чи ухвала суду з того самого спору і між тими самими сторонами.

          На підставі п.4 ч.1 ст.198 КАС України за наслідками розгляду апеляційної скарги на постанову суду першої інстанції суд апеляційної інстанції має право скасувати постанову суду в закрити провадження у справі.

Враховуючи зазначене, колегія суддів прийшла до висновку про скасування постанови та ухвалення у справі ухвали про закриття провадження у справі.          

На підставі викладеного, керуючись п.4 ч.1 ст.157, п.4 ч.1 ст.198, ст.205 КАС України, колегія суддів, -                                                   

У х в а л и л а:

          Апеляційну скаргу управління Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі Рівненської області задовольнити.                                                                      

Постанову Дубровицького районного суду від 24 грудня 2009 року скасувати.          

Провадження у справі за адміністративним позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Дубровицькому районі про поновлення пропущеного строку та стягнення недоплаченої щомісячної соціальної допомоги „дітям війни” закрити.

Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили через п’ять днів після направлення її копії особам, які беруть участь у справі та може бути оскаржена безпосередньо до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання нею законної сили.


Судді:          


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація