ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
за справою про адміністративне правопорушення
Справа №3-60/07
22 січня 2007 року м. Першотравенськ
Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Янжула С.А., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшла від Павлоградського взводу ДПС ДАІ при УМВС України в Дніпропетровській області відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, притягнутого по ч.І ст.121 КУпАП,
ВСТАНОВИЛА:
29.11.2006 року о 12:10 год., водій ОСОБА_1 на 625 км. а/д Київ-Луганськ-Ізварине керував автомобілем М-2140, д/н НОМЕР_1, який не пройшов державний технічний огляд.
Вивчивши матеріали адміністративної справи, дійшла висновку, що гр. ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.І ст. 121 КУпАП,
Керуючись ст.24, ч.1 ст.121, п.1 ч.1 ст.284 КУпАП, -
ПОСТАНОВИЛА:
Визнати гр. ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.121 КУпАП, та накласти стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 17 (сімнадцять) гривень 00 коп.
Штраф повинен бути сплачений згідно зі ст.307 КУпАП протягом 15 днів від дня вручення (отримання) постанови за справою про адміністративне правопорушення в установу банку.
Копія платіжного документу подається до суду.
Своєчасно несплачений штраф буде примусово стягнутий в примусовому порядку із заробітної плати чи іншого заробітку, пенсії або стипендії відповідно до чинного законодавства.
Суддя
С.А.ЯНЖУЛА.