Білогірський районний суд Хмельницької області
смт. Білогір'я, вул. Шевченка, 42, 30200, (03841) 2-14-32
Справа № 4-18/2010
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 квітня 2010 року суддя Білогірського районного суду Хмельницької області Гринчук Р.С., при секретарі Мельник С.Д., за участю прокурора Дідича А.М., слідчого СВ Білогірського РВ УМВСУ в Хмельницькій області ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Білогір’ї подання слідчого СВ Білогірського РВ УМВС в Хмельницькій області про обрання запобіжного заходу з у вигляді риття під варту:
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, одруженого, має 1 неповнолітню дитину, працюючого водієм ТОВ «Білогір’я молокопродукт», раніше не судимого, -
ВСТАНОВИВ:
В поданні від 28.04.2010 року слідчий за погодженням із прокурором Білогірського району просить обрати підозрюваному ОСОБА_2 запобіжний захід у вигляді взяття під варту.
На обґрунтування подання зазначив, що ОСОБА_2 підозрюється у тому, що 24 квітня ІЙО року, приблизно о 24 год. під час керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння внаслідок порушення правил дорожнього руху, в смт. Білогір’ї вчинив наїзд на Неповнолітніх ОСОБА_3 та ОСОБА_4, які рухали в попутному напрямку, з місця ДТП зник. Внаслідок ДТП потерпілі ОСОБА_3 та ОСОБА_4 отримали тяжкі тілесні ушкодження і перебувають на лікуванні в лікарських установах.
25 квітня 2010 року по даному факту відносно ОСОБА_2 порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочинів, передбачених ст.ст. 286 ч.2, 135 ч.3 КК України та його було втримано в порядку ст. 115 КПК України.
Слідчий зазначає, що оскільки підозрюваний вчинив тяжкі злочини, покинув місце ДТП та ж вжив заходів по наданню допомоги потерпілим, перебуваючи на волі може перешкоджати І встановленню істини в справі, переховуватися від слідства та суду, тому йому необхідно обрати запобіжний захід у вигляді взяття під варту.
В суді слідчий Кальнюк А.А. пояснив, що підозрюваний ОСОБА_2 з часу його І затримання визнав вину у вчиненні злочину, добровільно надав показання, сприяє у розкритті злочину, тому в нього не має сумнівів в тому, що ОСОБА_2 в разі обрання запобіжного заходу, не пов’язаного з взяттям під варту забезпечить належну процесуальну поведінку та в подальшому буде сприяти у розкритті злочину.
Прокурор в суді подання підтримав.
ОСОБА_2 проти подання заперечив та пояснив, що повністю визнає вину у вчиненні І злочину, кається у вчиненому, його близькі та родичі надають обом потерпілим грошову І допомогу у лікуванні, просив суд обрати запобіжний захід, не пов'язаний з взяттям під варту.
Розглянувши подання та матеріали кримінальної справи, порушеної відносно ОСОБА_2
І за ст.ст. 286 ч.2, 135 ч.3 КК України, заслухавши думку учасників процесу, суддя приходить до І висновку, що подання не підлягає до задоволення.
При обранні даного виду запобіжного заходу враховується особа обвинуваченого, який має І постійне місце проживання та роботи, одружений, виховує неповнолітню дитину, по місцю І роботи та проживання характеризується виключно з позитивної сторони, раніше до кримінальної І відповідальності не притягався. ,
Також враховується відношення ОСОБА_2 до вчиненого ним діяння, усвідомлення своєї І вини, щире каяття, вжиття ним заходів по відшкодуванню потерпілим майнової шкоди, особиста
I думка щодо підсудного з боку слідчого.
При цьому судця приходить до висновку, що хоча ОСОБА_2 і підозрюється у вчиненні
II тяжких злочинів, один з яких є ненавмисним, однак з врахуванням встановлених обставин та вимог ст.ст. 148, 150, 155 КПК України, з метою забезпечення виконання процесуальних рішень та запобігання спробам ухилитися від слідства та суду, перешкоджанню встановленню істини в
І кримінальній справі, щодо підозрюваного не має необхідності обирати найсуворіший вид І ^ запобіжного заходу і йому необхідно обрати запобіжний захід, не пов'язаний з взяттям під варту.
Керуючись ст.ст. 165-1,165-2 КПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
Відмовити в обранні запобіжного заходу у вигляді взяття під варту щодо ОСОБА_2.
Обрати підозрюваному ОСОБА_2 запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд.
На постанову може бути подана апеляція протягом трьох діб з дня її винесення.
Суддя Р.С. Гринчук
- Номер: 4/445/17/15
- Опис:
- Тип справи: на справу (провадження) за поданням органу дізнання, слідчого, прокурора або скаргою на їх дії
- Номер справи: 4-18/2010
- Суд: Золочівський районний суд Львівської області
- Суддя: Гринчук Руслан Степанович
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 09.09.2015
- Дата етапу: 09.09.2015
- Номер: 4-18/2010
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, скаргу, заяву
- Номер справи: 4-18/2010
- Суд: Ружинський районний суд Житомирської області
- Суддя: Гринчук Руслан Степанович
- Результати справи: клопотання (заяву) задоволено, у тому числі частково
- Етап діла: Розглянуто
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 05.05.2010
- Дата етапу: 05.05.2010