Копія
Справа №1-48, 2009р.
В И Р О К
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 березня 2009 року Лисянський районний суд Черкаської області
в складі: головуючого-судді Борисенка П.І.
при секретарі Сіденко Н.П.
з участю прокурора Звірянського А.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Лисянка справу по обвинуваченню
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця та жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 по вул. Кірова-4,Черкаської області, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, не одруженого, не судимого, звинуваченого за ч.1 ст. 187, ч. 2 ст. 263 КК України;
В С Т А Н О В И В:
Підсудний ОСОБА_1 04 грудня 2008 року біля 18 годин, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння по вул.. Червоноармійській в смт. Лисянка Черкаської області зупинив гр. ОСОБА_2 і демонструючи перед нею ножа, погрожуючи застосуванням ножа, здійснив розбійний напад на ОСОБА_2, заволодівши при цьому її мобільним телефоном « Самсунг-С-200 » вартістю 700 гривень заподіявши потерпілій шкоду на вказану суму.
Він-же 04 грудня 2008 року в вечірній час без передбаченого законом дозволу носив при собі ніж, який є холодною зброєю.
Допитаний в судовому засіданні підсудний свою вину в пред’явленому йому звинуваченні визнав повністю і пояснив, що дійсно вчинив злочини в яких його звинувачують при обставинах та з наслідками вказаними в звинуваченні.
Крім повного визнання вини самим підсудним, його вина в пред’явленому йому звинуваченні доведена зібраними по справі доказами які суд перевірив в відповідності до ч.3 ст.299 КПК України.
Дії підсудного слід кваліфікувати за ч.1 ст.187 КК України, як напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства яке є небезпечним для життя та здоров’я потерпілого, та за ч.2 ст. 263 КК України, як носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу.
При призначенні покарання підсудному суд враховує ступінь тяжкості вчинених ним злочинів, особу підсудного та обставини, що пом’якшують та обтяжують покарання.
В якості обставин, що обтяжують покарання підсудному суд враховує те, що злочини він вчинив в стані алкогольного сп’яніння .
В якості обставин, що пом’якшують покарання підсудному суд враховує, повне визнання вини, щире каяття, сприяння розслідуванню.
Враховуючи наведене суд вважає, що виправлення підсудного можливе без ізоляції від суспільства, а тому обравши йому покарання у вигляді позбавлення волі суд вважає за можливе звільнити його від відбування покарання з випробовуванням керуючись ст. 75 КК України.
З підсудного необхідно стягнути в користь експертного відділу УМВС в Черкаській області судові витрати за проведення експертизи в сумі 112 гривень.
Речові докази по справі які зберігаються в Лисянському РВ УМВС:-
- мобільний телефон « Самсунг – С- 200 »повернути ОСОБА_2;
- коробку цигарок « Море », дві запальнички та ніж знищити.
Керуючись ст.. 323,324 КПК України суд,
З А С У Д И В:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні злочинів передбачених ч.1 ст. 187, ч. 2 ст. 263 КК України та призначити йому покарання:
- за ч.1 ст. 187 КК України чотири роки позбавлення волі;
- за ч. 1 ст. 263 КК України один рік позбавлення волі.
Керуючись ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом часткового
складання призначених покарань, остаточно призначити до відбування чотири роки шість місяців позбавлення волі.
Керуючись ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування покарання з випробовуванням, якщо він протягом визначеного судом іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.
Іспитовий строк суд встановлює тривалістю в три роки.
Керуючись ст. 76 КК України суд зобов’язує засудженого не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи та періодично з’являтись для реєстрації в орган кримінально-виконавчої системи.
Стягнути з засудженого ОСОБА_1 в користь експертного відділу УМВС в Черкаській області 112 гривень.
Речові докази по справі, які зберігаються в Лисянському РВ УМВС : -
- мобільний телефон « Самсунг – С- 200 »повернути ОСОБА_2;
- коробку цигарок « Море », дві запальнички та ніж - знищити.
Міру запобіжного заходу засудженому до набрання вироком чинності залишити попередню – підписку про невиїзд
На вирок може бути подано апеляцію протягом 15 діб.
Головуючий – підпис
ВІРНО
Суддя Лисянського
районного суду ОСОБА_3