Судове рішення #4486459

Справа №2-5092\09

                                                              У Х В А Л А

27 березня 2009 року суддя Московського районного суду м. Харкова Сиротников Р.Є., розглянувши позовну заяву  ОСОБА_1 до  ОСОБА_2    про розірвання шлюбу,

       

в с т а н о в и в:

       18.03.2009 року  ОСОБА_1 звернулась до Московського районного суду м. Харкова з позовом до ОСОБА_2  про розірвання шлюбу.

       При вивчені матеріалів позовної заяви вбачається, що ОСОБА_1 та  ОСОБА_2 перебувають у зареєстрованому шлюбі з 01 березня  2008 року та мають від шлюбу малолітню дитину – ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1,  що  підтверджується  копією свідоцтва про народження.

Відповідно до вимог ст.. 110 Сімейного кодексу України: “...позов про розірвання шлюбу

не може бути пред'явлений протягом одного року після народження дитини, крім випадків, коли один із подружжя вчинив протиправну поведінку, яка містить ознаки злочину, щодо другого з подружжя або дитини...” крім того зазначено, що “...чоловік, дружина мають право пред'явити позов про розірвання шлюбу до досягнення дитиною одного року, якщо батьківство щодо неї визнане іншою особою або за рішенням суду відомості про чоловіка як батька дитини виключено із актового запису про народження дитини...”

   

      Відповідно до ст. 121 ЦПК України суддя повертає позовну заяву, якщо заява про розірвання шлюбу подана під час вагітності дружини або до досягнення дитиною одного року без дотримання вимог, встановлених Сімейним кодексом України.

Таким чином підстав для відкриття провадження по справі за позовом не вбачається, тому матеріали позовної заяви підлягають поверненню позивачу.

          Керуючись ст. 121  ЦПК України, суддя

у х в а л и в:

       

       Позовну заяву ОСОБА_1  до ОСОБА_2    про розірвання шлюбу – повернути позивачу  з усіма доданими до заяви матеріалами.

    Роз’яснити позивачу право повторного звернення до суду з вищевказаною позовною заявою  у разі усунення підстав, що обумовили повернення позовної заяви.

       Ухвала може бути оскаржена в апеляційний суд Харківської області через Московський районний суд м. Харкова протягом десяти днів після подання заяви про оскарження ухвали.

Заява про апеляційне оскарження ухвали може бути подана протягом п”яти днів з дня проголошення ухвали.

        Суддя                                                                                               Сиротников Р.Є.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація