Справа № 3-1568
2009 рік
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 березня 2009 року м. Одеса
Суддя Суворовського районного суду м. Одеси Чванкін С.А., розглянувши матеріали, що надійшли з 3 взводу роти ДПС м. Одеси відділу Державтоінспекції ГУМВС України в Одеській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1; 19.09.1990 року
народження; не працюючого; мешкає за адресою:
м. Одеса, вул. Гер. СталінградуАДРЕСА_1,
у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
11 лютого 2009 року о 00.15 годині, ОСОБА_1, керуючи автомобілем марки «ВАЗ 21061», реєстраційний номер НОМЕР_1, рухаючись по Дніпропетровській дорозі в напрямку вул. Заболотного в м. Одесі, виконуючи поворот ліворуч завчасно не зайняв відповідне крайнє положення на проїзній частині, призначеній для руху в цьому напрямку, та при перестроюванні у крайню ліву смугу руху не дав дорогу транспортному засобу – автомобілю марки «MITSUBISHI», реєстраційний номер НОМЕР_2, що рухався в попутному напрямку по тій смузі, на яку він мав намір перестроїтися, чим порушив п.п. 10.4 Правил дорожнього руху, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України, від 10.10.2001 р., № 1306, в наслідок чого, допустив зіткнення з автомобілем марки «MITSUBISHI», реєстраційний номер НОМЕР_2, під керуванням водія ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, який рухався у крайній лівій смузі руху у попутному напрямку. Транспортні засоби отримали механічні пошкодження.
Відповідальність за порушення водіями транспортних засобів правил дорожнього руху, що спричинили пошкодження транспортних засобів, вантажів, шляхів, шляхових та інших споруд, майна, передбачена ст.124 КУпАП.
У судовому засіданні ОСОБА_1 визнав свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, щиро розкаявся.
Вивчивши матеріали справи про адміністративне правопорушення, суд вважає, що органи ДАІ в протоколі прийшли до висновків, що відповідають фактичним обставинам справи, що не заперечується правопорушником у письмових поясненнях відібраних працівниками ДАІ на місці дорожньо-транспортної пригоди та підтверджується письмовими поясненнями потерпілого, протоколом огляду місця дорожньо-транспортної пригоди, схемою ДТП, поясненнями порушника та потерпілого, наданими у судовому засіданні.
Таким чином, суд вважає, що ОСОБА_1 винний у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП.
При накладені стягнення за адміністративне правопорушення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують і обтяжують відповідальність.
Керуючись ст. ст. 124; 38; 249; 268; 284; 294 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2, визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст.124 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у вигляді накладення штрафу в доход держави в розмірі 340 (триста сорок) грн.
На постанову протягом десяти діб може бути подано апеляційну скаргу до апеляційного суду Одеської області через Суворовський районний суд міста Одеси.
Суддя: