Судове рішення #4483523

Справа  №  2-405/2009 р.

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

1 квітня 2009 р.              Костопільський районний суд Рівненської  області

в особі :   головуючого судді            Піскунов В.М.

                 при секретарі                     Лозян О.О.

розглянувши у попередньому судовому  засіданні  в м. Костопіль цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.

В зазначеній заяві позивач посилається на те, що 12.11.1999 р. зареєстрував шлюб з відповідачкою у Нововолинському МВ РАГСу Волинської області (актовий запис № 355).

Від шлюбу мають сина, Анатолія, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Вказує, що в сім'ї виникають непорозуміння, сварки та образи. З 2005 року спільно не проживають. Спільне подружнє життя з дружиною — неможливе.

Позивач в судове засідання не з'явився. В телефонному режимі повідомив про те, що позов визнає, проти розірвання шлюбу не заперечує, просить судове засідання проводити у його відсутності.

В судовому засіданні відповідач позов підтримала, вказує, що збереження сім'ї стало неможливим. Просить шлюб розірвати.

Заслухавши пояснення відповідача, дослідивши письмові докази по справі, суд вважає заявлені вимоги обґрунтованими. Встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження сім’ї стали неможливими.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведення попереднього судового засідання.

Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж кодексу. Згідно ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд, за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Таким чином, визнання відповідачем пред’явленого позову не суперечить закону, не порушує прав та інтересів інших осіб.

Керуючись ст. 110, ч. 2 ст. 112  Сімейного кодексу України, ст. 130, 174 ЦПК України, суд,

в и р і ш и в :

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задовольнити.

Шлюб, зареєстрований 12.11.1999 р. у Нововолинському міському відділі реєстрації актів громадянського стану Волинської області (актовий запис № 355) між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 – розірвати.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГСу стягнути з відповідача в прибуток держави один неоподаткований мінімум доходів громадян держмита.

Звільнити позивача від сплати державного мита при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГСу.

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом 10 днів з проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду Рівненської області через Костопільський районний  суд.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація