Справа №2-1168/08 РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 червня 2008 року м.Димитров
Дністровський міський суд Донецької області у складі: головуючого судді Редько Ж.Є., при секретарі Ченченко І.С.,
розглянувши у заочному відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Димитров Донецької області справу за позовом обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надану теплову енергію,-
УСТАНОВИВ:
Позивач обласне комунальне підприємство "Донецьктеплокомуненерго" звернувся до суду з позовом до відповідача ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надану теплову енергію, в обгрунтування якого вказав, що відповідач мешкає за адресою: м.Димитров, м-н "Східний", 6.4, кв.76, на підставі договору найму жилого приміщення у якості наймача. У період з 01.04.2005 року по 01.02.2008 рік відповідачу на квартиру загальною площею 56,2 кв.м. була відпущена теплова енергія, за яку вона оплату не вносила, в зв'язку з чим за нею утворилася заборгованість у розмірі 3245 грн. 79 коп., яку позивач просить стягнути з неї на його користь та понесені ним судові витрати у розмірі 81 грн.
Представник позивача до суду не з.явився, письмово сповістив суд про розгляд справи у його відсутності та про наполяганні на позові.
Відповідач також до судового засідання не з'явилася, про час і місце розгляду справи повідомлена належним чином, клопотання про відкладення розгляду справи суду не надіслала.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, що відповідач у період з 01.04.2005 року по 01.02.2008 рік була зареєстрована та мешкала у квартирі № 76 будинку № 4 на м-ні «Східний» м. Димитров Донецької області на підставі договору найму жилого приміщення у якості сестри наймача ОСОБА_2 (а.с.5). На ім,я ОСОБА_2, який знятий з реєстраційного обліку 03.10.1997 року, позивачем відкрито особовий рахунок № 9055 (а.с.7, 8). Відповідачеві було відпущено теплову енергію, якою вона користувалася, але плату за це у зазначений період вона не вносила, всього у сумі 3245 грн. 79 коп. Вказані факти встановлено на підставі довідок комунального підприємства про склад сім.ї, позивача про розрахунок заборгованості, бюро технічної інвентаризації м.Димитров.
Згідно за ст.ст.64, 68 ЖК України, ст.525, 526 ЦК України наймач та його повнолітні члени сім,ї зобов.язані своєчасно вносити плату за комунальні послуги і несуть солідарну майнову відповідальність за зобов.язаннями, що випливають із договору найму жилого приміщення, одностороння відмова від їх виконання не допускається.
Відповідно до Правил надання населенню послуг по централізованому опаленню, постачанню холодної і гарячої води і водовідведення, якими передбачені розрахунки для встановлення оплати послуг, плата за надання цих послуг повинна надаватися не пізніше 20 числа місяця, наступного за звітним.
Оскільки судом встановлено, що розрахунки між відповідачем та позивачем за надані у період з 01.04.2005 року по 01.02.2008 року послуги не велись у повному обсязі, суд вважає, що відповідач в односторонньому порядку порушила зобов,язання, що
2
випливають з умов договору найму жилого приміщення, тому заборгованість за відпущену теплову енергію підлягає стягненню.
В силу ст.88 ЦПК України з відповідача на користь позивача підлягають стягненню судовий збір у розмірі 51 грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у розмірі 30 грн., які було сплачено позивачем при подачі позову до суду (а.с.2, 3).
На підставі ст.ст.64, 68 ЖК України, ст.525, 526, 612, 625 ЦК України, п.18 Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України 21.07.2005 року № 630, керуючись ст.ст.10, 11, 57, 209, 212, 213, 214, 215, 226, 294 ЦПК України, суд-
ВИРІШИВ:
Позов обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго" до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надану теплову енергію задовольнити.
Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, на користь обласного комунального підприємства "Донецьктеплокомуненерго":
· заборгованість за надану теплову енергію за період з 01.04.2005 року по 01.02.2008 року в сумі 3245 (три тисячі двісті сорок п.ять) грн. 79 коп., перерахувавши цю суму на розрахунковий рахунок 260093010133 у філії ТОВ «КБ «Актив - Банк» у м.Донецьк, МФО 334000, ЗКПО 26221744;
· судові витрати у сумі 81 (вісімдесят одна) грн., перерахувавши цю суму на розрахунковий рахунок 26001301767169 у Філії Головного Управління Промінвестбанку у Донецькій області м.Донецьк, МФО 334635, ЗКПО 25952931.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Апеляційного суду Донецької області через Димитровський міський суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Заочне рішення може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
- Номер: 6/0285/123/18
- Опис:
- Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
- Номер справи: 2-1168/08
- Суд: Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
- Суддя: Редько Ж.Є.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.07.2018
- Дата етапу: 25.07.2018
- Номер: 2-во/331/39/2019
- Опис:
- Тип справи: на заяву у цивільних справах (2-сз, 2-р, 2-во, 2-др, 2-зз,2-і)
- Номер справи: 2-1168/08
- Суд: Жовтневий районний суд м. Запоріжжя
- Суддя: Редько Ж.Є.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 12.06.2019
- Дата етапу: 18.06.2019