Судове рішення #4481617
СПРАВА № 2-4177/08

СПРАВА № 2-4177/08

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

 

10 липня 2008 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у

складі : головуючого - судді Чередниченко В.Є., при секретарі - Дятловій О.Д., за участю позивачки ОСОБА_1, відповідача ОСОБА_2, розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Павлограді цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дітей,

 

ВСТАНОВИВ   :

 

Позивачка звернулася до суду з позовом посилаючись на те, що вона з відповідачем є батьками неповнолітніх дітей : ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження. Які в теперішній час проживають з позивачкою та знаходиться на її утриманні.

Відповідач, який мешкає окремо від сім'ї, працює в ТОВ "Автоспецескавація", але матеріальну допомогу на утримання дітей не надає. Інших дітей у відповідача немає. Тому вона просить стягнути з відповідача на її користь на утримання дітей аліменти у розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку (доходу) відповідача щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для кожної дитини відповідного віку

У судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала. Відповідач позов визнав повністю про що надав суду відповідну заяву. Згідно з ч. 4 ст.174 ЦПК України, у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Матеріалами справи встановлено, що позивачка та відповідач з 12.05.2007 року перебувають у шлюби (а.с.2), та є батьками неповнолітніх дітей : ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження (а.с.3-5), які проживають з позивачкою та знаходяться на її утриманні, що підтверджується довідкою   (а.с.7).   Діти здорові,  майна яке приносить дохід,   та  інших доходів не мають.

Відповідач,  який мешкає окремо від сім'ї,  здоров,  працює ТОВ „Автоспецескавація», середньомісячний   заробіток   його   складає   662,13   грн.    (а.с.6),   матеріальну  допомогу  на утримання дітей він не надає.   Інших дітей та утриманців у відповідача немає.

У відповідності до ст.180 СК України, батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

У відповідності до ст.182 СК України, мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку,   за  винятком випадків,   передбачених статтею 184  СК України.

Суд, вислухавши пояснення сторін, дослідивши письмові матеріали справи, вважає, що позов підлягає повному задоволенню.

У відповідності до п.3 ст.88 ЦПК України, суд стягує з відповідача на користь держави судовий збір, та витрати з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних  справ.

Керуючись  ст.ст.180-183  СК України,   ст.ст.10,60,208-210,212-215 ЦПК України,   суд

 

ВИРІШИВ:

 

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про' стягнення аліментів на  утримання дітей,   задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_3 народження, уродженця АДРЕСА_1 на користь ОСОБА_1 на утримання дітей : ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, аліменти у розмірі 1/2 частини всіх видів заробітку (доходу) відповідача щомісячно, але не менше ніж 30% прожиткового мінімуму для кожної дитини відповідного віку починаючи з 12.06.2008 року та до досягнення найстаршою дитиною повноліття.

Стягнути з ОСОБА_2 судовий збір на користь держави в розмірі  51   (п'ятдесяти однієї)   гривні.

Стягнути з ОСОБА_2 в рахунок оплати витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду цивільних справ 30 (тридцять) грн. на користь державного бюджету м. Павлограда, код одержувача 24237540, банк ГУДКУ в Дніпропетровській області МФО 805012, р/р 31217259700032.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської   області   через   Павлоградський  міськрайонний   суд  шляхом  подачі   в   10-

 

денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 (двадцяти) днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація