Судове рішення #44670526

УКРАЇНА

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 211/8308/13-кСуддя 1 інстанції Бардін О.С.

Номер провадження 11-кп/774/179/К/15Суддя-доповідач Шевченко Н. О.



У Х В А Л А

про призначення апеляційного розгляду

"16" березня 2015 р. м. Кривий Ріг

Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області Шевченко Н. О. , ознайомившись з апеляційною скаргою обвинуваченого ОСОБА_2 на ухвалу Довгинцівського районного суду м.Кривого Рогу від 03 березня 2015 року по кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_2 за ст.121 ч.2 КК України


ВСТАНОВИВ:

Під час підготовки до апеляційного розгляду учасникам судового провадження надіслано копії ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копіями апеляційних скарг, інформацією про їхні права та обов'язки, встановлено строк, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу, запропоновано подати нові докази на які вони посилаються у скарзі або надати відповідне клопотання про їх витребування, вирішені інші питання, необхідні для апеляційного розгляду.

Керуючись ст. 401 КПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Закінчити підготовку та призначити розгляд апеляційної скарги обвинуваченого ОСОБА_2 на ухвалу Довгинцівського районного суду м.Кривого Рогу від 03 березня 2015 року по кримінальному провадженні за обвинуваченням ОСОБА_2 за ст.121 ч.2 КК України у відкритому судовому засіданні на 26.03.2015 о 11:00 годині в приміщенні апеляційного суду Дніпропетровської області в м. Кривому Розі (50007, м.Кривий Ріг, пр.Дзержинського, 31).

В судове засідання викликати учасників судового провадження.

Суддя: Шевченко Н. О.




  • Номер: 11-кп/774/277/К/15
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 211/8308/13-к
  • Суд: Апеляційний суд Дніпропетровської області ( м. Кривий Ріг)
  • Суддя: Шевченко Н.О.
  • Результати справи: Винесено ухвалу про залишення ухвали (постанови) суду першої інстанції без змін, а апеляції - без задоволення
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.05.2015
  • Дата етапу: 03.06.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація