ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
04 грудня 2014 року м. Київ К/800/57647/14
Суддя Вищого адміністративного суду України Блажівська Н.Є. розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 24 липня 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 21 жовтня 2014 року
у справі № 825/50/14
за позовом ОСОБА_1
до Державної податкової інспекції у м. Чернігові Головного управління
Міндоходів в Чернігівській області,
Головного управління Державної казначейської служби України в
Чернігівській області,
Управління державної казначейської служби України у м. Чернігові
Чернігівської області
про визнання відмови неправомірною та стягнення коштів,-
ВСТАНОВИВ:
При підготовці справи до касаційного розгляду проведені підготовчі дії, визначені статтею 215 Кодексу адміністративного судочинства України, вирішені інші питання, необхідні для касаційного розгляду справи, які дають підстави для призначення справи до розгляду у попередньому судовому засіданні.
Враховуючи вищевикладене, керуючись статтями 215 та 220-1 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
Визнати підготовку справи за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Чернігівського окружного адміністративного суду від 24 липня 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 21 жовтня 2014 року до касаційного розгляду - закінченою.
Призначити справу до розгляду у попередньому судовому засіданні на 11 грудня 2014 року в залі судового засідання за адресою: 01029, м. Київ, вул. Московська, 8. корп. 5.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Н. Є. Блажівська