Судове рішення #446621
Справа №7-1619/2007 p

Справа №7-1619/2007 p.

          РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 січня 2007 року                                                                                         м. Миколаїв

Центральний районний суд м. Миколаєва в складі:

головуючого                                                                                      судді Подзігун Г.В.

при секретарі                                                                                                Костанян А.С,

розглянувши у відкритому    попередньому судовому засіданні в залі суду в

м. Миколаєві цивільну справу за позовом        ОСОБА_1 до

Адміністрації Центрального району Виконкому Миколаївської міської ради про

визначення часток у спільній сумісній власності, -

ВСТАНОВИВ:

Позивачка звернулася до суду з вищевказаним позовом, в якому просила виділити із спільної сумісної власності квартири АДРЕСА_1 по 1/2 частині за нею та ОСОБА_2.

У судове засідання позивачка не з'явилася, від неї надійшла заява про слухання справи у її відсутність, позовні вимоги підтримує у повному обсязі, просила про розгляд справи у попередньому судовому засіданні.

Представник відповідача у судове засідання не з'явився, надійшла заява про розгляд справи у відсутність представника Адміністрації , проти позову не заперечують.

Ухвалою   суду   справа   розглянута   у                      відсутності      позивачки   та

представника відповідача,     оскільки у справі достатньо   даних про права та взаємини сторін.

Вивчивши доводи позову й матеріали справи, судом встановлені наступні факти та відповідні ним правовідносини.

Як вбачається із свідоцтва про право власності на житло, квартира, яка знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 належить на праві спільної сумісної власності ОСОБА_1 та ОСОБА_2.

Як вбачається із свідоцтва про смерть НОМЕР_1,    ІНФОРМАЦІЯ_1     ОСОБА_2 помер.

Згідно ст. 370 ЦК України, у разі виділу частки із майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки кожного із співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними якщо інше не встановлено за домовленістю співвласників, законом, або рішенням суду. Тому суд вважає необхідним встановити ідеальні частки в спільній сумісній власності по 1\2 частині за кожним співвласником.

Згідно зі ст. 88 ЦПК України судовий збір сплачено при подачі позову.

 

Керуючись ст. ст. 14, 209, 212-215 ЦПК України , суд -

ВИРІШИВ:

Позов ОСОБА_1 до Адміністрації Центрального району Виконкому Миколаївської міської ради про визначення часток у спільній сумісній власності - задовольнити.

Встановити ідеальні долі в порядку права спільної власності квартири АДРЕСА_1 по 1/2 частині за   ОСОБА_2 та ОСОБА_1.

Рішення може бути оскаржене через суд першої інстанції до апеляційного суду Миколаївської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подачі заяви з надісланням особою, яка її подає, копії апеляції до апеляційної інстанції.

СУДДЯ          Подзігун Г.В.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація