Судове рішення #4463298
Справа № 5-120/09

Справа № 5-120/09

 

 

П О С Т А Н О В А

 

06 березня 2009 року                                                                         м.Запоріжжя              

Комунарський районний суд м.Запоріжжя у складі:

 головуючого судді                                                                                     Амброскіна В.Л.,

при секретарі                                                                                              Мітіній Т.В.,

за участю прокурора                                                                                  Кнут Ю.О.,

та захисника-адвоката                                                                               ОСОБА_1           

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду подання Головного психіатра Запорізької обласної державної адміністрації ОСОБА_3про продовження примусових заходів медичного характеру у формі стаціонарного лікування у психіатричній лікарні із загальним наглядом щодо   ОСОБА_4

В С Т А Н О В И В:

09.02.2009 року до суду надійшло подання Головного психіатра Запорізької обласної державної адміністрації ОСОБА_3 про подовження примусових заходів медичного характеру у формі стаціонарного лікування у психіатричній лікарні із загальним наглядом щодо ОСОБА_4

В обґрунтування подання заявник вказує, що ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1 перебуває на на стаціонарному лікуванні в КУ «Обласна психіатрична лікарня» Запорізької обласної ради з 2007 року, з приводу параноїдної шизофренії, параноїдної форми безперервного перебігу з галюцинаторно-маячним синдромом та емоційно-вольовим дефектом.

Постановою Великобілозерського районного суду Запорізької області від 13.02.2008 року до ОСОБА_3 було застосовано примусові заходи медичного характеру у формі примусового стаціонарного лікування  у психіатричній лікарні із загальним типом нагляду. Знаходиться на стаціонарному лікуванні в КУ «Обласна психіатрична лікарня» Запорізької обласної ради з 12.12.2007 року. Але 05.02.2009 року ОСОБА_3, була оглянута комісією лікарів-психіатрів, яка на підставі клінічного спостереження за хворою встановила діагноз: «Шизофренія, параноїдна форма, безперервний перебіг, галюцінаторно-маячний синдром», та дійшла до висновку, що психічний стан хворої залишається нестабільним, зберігають актуальність галюцінаторно-маячні переживання, достатньої критики до хворобливого стану і скоєного правопорушення не має. Тому ОСОБА_3 потребує в подальшому примусовому лікуванні у психіатричній лікарні з загальним наглядом.   

Суд, вислухавши думку прокурора та захисника-адвоката, які у судовому засіданні вважали за необхідне подану заяву задовольнити, дослідивши матеріали справи, вважає, що заява підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, що постановою Великобілозерського районного суду Запорізької області від 13.02.2008р. до ОСОБА_3 було застосовано примусові заходи медичного характеру у формі примусового стаціонарного лікування  у психіатричній лікарні із загальним типом нагляду,  та вона проходить лікування в КУ «Обласна психіатрична лікарня» Запорізької обласної ради.

Згідно висновку комісії лікарів психіатрів КУ «Обласна психіатрична лікарня» від 05.02.2009 року встановлено, що ОСОБА_3 потребує продовження примусових заходів медичного характеру у формі стаціонарного лікування у психіатричній лікарні з загальним наглядом. 

Суд, аналізуючи і оцінюючи докази по справі, приходить до висновку, що вони достовірні,  допустимі,  повністю  підтверджують   законність,   обґрунтованість   вимог, що висуває заявник.

На підставі викладеного і керуючись ст.19 Закону України «Про психіатричну допомогу», ст.ст.419, 422 КПК України, -

ПОСТАНОВИВ:

Подання Головного психіатра Запорізької обласної державної адміністрації ОСОБА_3 задовольнити.

Продовжити застосування примусових заходів медичного характеру у формі стаціонарного лікування у психіатричній лікарні з загальним наглядом щодо ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1народження.

Постанова суду може бути оскаржена до апеляційного суду на протязі п'ятнадцяти діб з моменту її проголошення.

 

Суддя:                                                                                                      В.Л.Амброскін

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація