Справа № 5-78 / 08
ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 червня 2008 року Глухівський міськрайонний суд Сумської області
в складі: головуючого судді Кривцової Г.В., при секретарі Воскобойник Н.І., з участю прокурора Салон Л.В.,
представника кримінально-виконавчої інспекції УДЦУПВП в Сумській області ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Глухів подання Глухівського MB кримінально-виконавчої інспекції Управління ДЦУПВП в Сумській області про звільнення від покарання з випробуванням
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1 українця, громадянина України, уродженця і мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого
ВСТАНОВИВ:
Начальник Глухівського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції Управління ДДУПВП в Сумській області звернувся в суд з поданням про звільнення ОСОБА_2 від покарання по закінченню іспитового строку.
Вироком Глухівського міськрайонного суду від 18 червня 2007 року ОСОБА_2 був засуджений за ст.ст. 15 ч.2, 185 ч.3, 69 КК України до 2 років обмеження волі і на підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням строком на 1 рік.
09 липня 2007 року засудженого ОСОБА_2 було поставлено на облік Глухівського підрозділу кримінально-виконавчої інспекції Управління ДДУ ПВП в Сумській області та ознайомлено з умовами відбування покарання.
В період строку випробування ОСОБА_2 до кримінальної та адміністративної відповідальності не притягувався, за місцем проживання характеризується позитивно, виконував покладені на нього судом обов'язки.
Враховуючи викладене, вислухавши думку прокурора, суд вважає можливим звільнити ОСОБА_2 від призначеного покарання в зв'язку із закінченням іспитового строку.
На підставі ст. 78 КК України, керуючись ст.ст. 273,408-1 КПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Звільнити ОСОБА_2 від покарання, призначеного вироком Глухівського міськрайонного суду від 18 червня 2007 року, в зв'язку із закінченням строку випробування.