Справа № 11 -а-749 Головуючий в 1 інстанції - Котович О.Л.
Категорія - ст. 309 ч. 2 КК України Доповідач - Кравченко С.І.
УКРАЇНА
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД МІСТА КИЄВА
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 травня 2008 року колегія суддів судової палати в кримінальних справах Апеляційного суду м. Києва у складі: Головуючого - судді Бєлан Н.О. Суддів: Єфімової О.І., Кравченка С.І. за участю прокурора - Мінакової Г.О.
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу за апеляцією прокурора на вирок Деснянського районного суду м. Києва від 03 березня 2008 року.
Цим вироком
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець м. Києва, громадянин України, українець, не одружений, освіта неповна середня, працює художником у СПД ОСОБА_2 (ідентифікаційний код НОМЕР_1), проживаючий АДРЕСА_1, раніше судимий:
1) 25 березня 1997 року Дніпровським районним судом м. Києва за ч.2 ст.140, 14 КК України 1960 року до 2 років позбавлення волі, звільненого 5 серпня 1998 року умовно-достроково на 6 місяців 1 день за постановою Крюківського районного суду м. Кременчука Полтавської області від 04 серпня 1998 року.,
2) 04 травня 1999 року Ватутінським районним судом м. Києва за ч. 1 ст. 229-6, 43, 14 КК України до 1 року 9 місяців позбавлення волі, звільненого 27 жовтня 2000 року по відбутті покарання,
3) 12 червня 2003 року Деснянським районним судом м. Києва за ч.2 ст. 185 КК України 2001 року до 2 років позбавлення волі, звільнено 25 березня 2005 року по відбутті покарання,
засуджений за ч.2 ст.309 КК України до покарання у виді двох років позбавлення волі.
Згідно з вироком ОСОБА_1 визнаний винним у тому, що 02 липня 2007 року біля 20 год. 30 хв. в м. Києві на вул. Мілютенка, 25 у невстановленої досудовим слідством особи незаконно, без мети збуту, повторно придбав наркотичний засіб опій ацетильований масою 0,143 г. в перерахунку на суху речовину в медичному шприці, який незаконно зберігав при собі до затримання працівниками міліції того ж дня біля 21 години на перехресті вул. Мілютенка і проспекту Лісному в м. Києві.
На цей вирок прокурором подана апеляція, яка призначена до розгляду в апеляційному суді на 20 травня 2008 року на 11 годину 45 хвилин.
Але до початку розгляду справи від прокурора, який подав апеляцію, надійшла заява, згідно з якою він відкликає подану апеляцію і просить її не розглядати.-
Вивчивши матеріали справи, вислухавши думку прокурора, який вважає що апеляція не може бути розглянута, колегія суддів вважає необхідним апеляційне провадження по справі закрити виходячи із наступного.
Згідно ст. 355 КПК України до початку розгляду справи в апеляційному суді, особа, яка подала апеляцію, має право її відкликати.
Згідно ст. 364 КПК України у разі відмови особи, яка подала апеляцію, від своїх вимог і при відсутності апеляцій інших учасників судового розгляду, апеляційний суд виносить ухвалу про закриття апеляційного провадження.
Як убачається із наданого суду повідомлення, прокурор, який подав апеляцію по справі, її відкликає і просить не розглядати. Іншими учасниками судового розгляду апеляції не подавались.
На підставі викладеного, керуючись ст. 364, 359 ч.4 КПК України колегія суддів, -
УХВАЛИЛА:
Закрити апеляційне провадження по справі щодо ОСОБА_1, в зв'язку з відкликанням прокурором своєї апеляції, на вирок Деснянського районного суду м. Києва від 3 березня 2008 року.