Судове рішення #444022
Справа № 11-79/07 р

Справа № 11-79/07 р.                                                        Головуючий у 1 інстанції Вілюк М.П..

Ст. 121 ч.1 КК України                                                     Доповідач Матвієнко Н.В.

ПОСТАНОВА

попереднього        розгляду

Місто Луцьк                                                                                                            19 січня 2007 року

Суддя апеляційного суду Волинської області Матвієнко Н.В. з участю прокурора Смолюка Б.С., засудженого ОСОБА_1, його захисника ОСОБА_2 та потерпілого ОСОБА_3, розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальну справу за апеляціями засудженого ОСОБА_1 та пом. прокурора Горохівського району на вирок Горохівського районного суду від 20 листопада 2006 року, яким ОСОБА_1, 1979 року народження, засуджений за ст. 121 ч. 1 КК України на З роки позбавлення волі із застосуванням ст.75 КК України,

встановила:

При підготовці даної справи до апеляційного розгляду було встановлено, що розгляд апеляцій засудженого і пом. прокурора Горохівського району суд призначив до слухання в апеляційному суді на 10 лютого 2007 року, не звернувши увагу на те, що даний день є неробочим днем - суботою.

Крім того, судом в порушення вимог ст.ст. 87,88 КПК України не розглянуті зауваження на протокол судового засідання, які були поданні засудженим ОСОБА_1, і по них не прийнято ніякого рішення, а також суддею не підписаний протокол попереднього судового розгляду.

Заслухавши засудженого ОСОБА_1, його захисника ОСОБА_2, потерпілого ОСОБА_3 та думку прокурора, які вважають, що справу слід повернути в суд першої інстанції, враховуючи те, що судом при призначенні справи до апеляційного розгляду порушені вимоги ст.ст. 87,88,354 КПК, у відповідності з вимогами ст. 359 КПК України, прихожу до висновку, що дана справа підлягає поверненню в суд першої інстанції для усунення допущених ним недоліків.

Керуючись ст.ст. 357, 359 КПК України, -

постановила:

Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 повернути Горохівському районному суду для усунення недоліків, зазначених в мотивувальній частині постанови.

Суддя апеляційного суду

Волинської області                                                                                                       Н.В.Матвієнко

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація