Судове рішення #44341905

Провадження № 22-ц/790/8224/13                                                  Головуючий:

Справа № 610/533/13-ц                                                                       1 інстанції – ОСОБА_1

Категорія: «кредитні»                                                                      Доповідач – Бородін М.М.

          


УХВАЛА


04 грудня 2013 року                                                    м. Харків


          Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області Бородін М.М., перевіривши апеляційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Балаклійського районного суду Харківської області від 02 квітня 2013 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «Брокбізнесбанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -


В С Т А Н О В И В :


Ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ від 18 вересня 2013 року скасовано рішення апеляційного суду Харківської області від 13 червня 2013 року та справу передано на новий розгляд до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до ч.2 ст. 21 ЦПК України суддя, який брав участь у вирішенні справи в суді апеляційної інстанції, не може брати участі у розгляді цієї самої справи в судах касаційної і першої інстанцій, у перегляді справи Верховним Судом України, а також у новому розгляді справи після скасування ухвали чи нового рішення апеляційного суду.

Враховуючи, що я брав участь в розгляді справи апеляційним судом, рішення якого скасовано касаційною інстанцією, керуючись вимогами ст. 20 ЦПК України заявляю про справі – самовідвід.

На підставі ст. ст. 19, 20 ЦПК України,-


У Х В А Л И В :


Заяву про самовідвід у справі – задовольнити.

Передати цивільну справу за позовом Публічного акціонерного товариства «Брокбізнесбанк» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором для повторного розподілу в автоматизованій системі документообігу суду відповідно до вимог ст. 11-1 ЦПК України.



          Ухвала оскарженню не підлягає.


          Суддя –




Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація