Судове рішення #44270623


Пустомитівський районний суд Львівської області

м. Пустомити, вул. Івана Кандиби, 3, 81100, (03230) 4-11-59


ПОСТАНОВА

попереднього розгляду кримінальної справи

15 грудня 2010 року м. Пустомити

суддя Пустомитівського районного суду Львівської області Галайко Н.М. з участю прокурора Ліховин З.С. розглянула матеріали кримінальної справи про обвинувачення ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України,

ВСТАНОВИЛА:

Дана кримінальна справа підсудна Пустомитівському районному суду Львівської області. Підстав для закриття чи зупинення провадження справи не виявлено. Обвинувальний висновок складено відповідно до вимог КПК України.Підстав для зміни чи скасування міри запобіжного заходу не виявлено. Порушень вимог КПК України, без усунення яких справа не може бути призначена до судового розгляду - не встановлено.

Керуючись ст.ст.237, 240, 244 п.1,245, 253 КПК України,

ПОСТАНОВИЛА:

1 .Кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1 у вчиненні злочину передбаченого ч. 1 ст. 185 КК України, - призначити до судового розгляду в приміщенні суду на 22 грудня 2010 року на 15 год. 00 хв. з участю прокурора.

2. В судове засідання викликати підсудного ОСОБА_1 та його законного представника.

Викликати в судове засідання потерпілу, свідків згідно списку доданого до обвинувального висновку.

Постанова остаточна та оскарженню не підлягає

Суддя Галайко Н.М.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація