Судове рішення #4424200

Справа № 2-1664/07

 

ЗАОЧНЕ    РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

25 червня 2007 року Торезький міський суд Донецької області в складі:

головуючої - судді     Арапіної Н.Є.

при секретарі     Черкас Ю.В.,

за участю: позивача     ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Тореза цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

встановив:

позивач звернулася до суду з позовною заявою до відповідача про розірвання шлюбу. Свої вимоги мотивувала тим,  що перебуває в зареєстрованому шлюбі з відповідачем. Від шлюбу мають неповнолітню дитину - ОСОБА_3,  ІНФОРМАЦІЯ_1. Шлюбні відносини зупинені з грудня 2006 року з приводу втрати взаєморозуміння та поваги. Зберігання родини вважає неможливим. Шлюб розриває вперше. Спору про поділ майна не має. Просила розірвати шлюб.

У судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги,  пояснивши,  що сім'я фактично розпалася і надалі спільне проживання і збереження сім'ї неможливо. Просила розірвати шлюб.

Відповідач в судове засідання не з'явився,  хоча сповіщено належним чином про місце і час розгляду справи,  причину неявки суду не повідомив. За згодою позивача суд ухвалив рішення при заочному розгляді справи,  що відповідає положенням ст. 224 ЦПК України.

Матеріалами справи встановлено,  що сторони перебувають в першому шлюбі,  зареєстрованому 19 червня 1982 року в відділі реєстрації актів громадянського стану виконкому м.Тореза Донецької області,  актовий запис № 382 ( а.с.6).

Від шлюбу мають неповнолітню дитину: доньку ОСОБА_3. ІНФОРМАЦІЯ_1,  яка проживає з позивачкою (а.с.7, 8).

Шлюбні відносини припинені з грудня 2006 року з приводу втрати взаєморозуміння та поваги. Сторони спільно не проживають,  не господарюють. Сім'я фактично розпалася і надалі спільне проживання і збереження сім'ї неможливо. Суперечки про розділ майна не має.

У відповідності зі ст.112 ч.2 Сімейного Кодексу суд постановляє рішення про розірвання шлюбу,  якщо буде встановлено,  що подальше спільне життя чоловіка і жінки і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них,  інтересам дітей,  що мають істотне значення.

Судом встановлені саме такі обставини,  тому вимоги позивача підлягають задоволенню.

При визначенні розміру державного збору на користь держави при реєстрації розірвання шлюбу суд узяв до уваги знаходження на утриманні позивача неповнолітньої дитини.

Керуючись ст.110,  111,  112 Сімейного Кодексу України,  ст. ст.10,  11,  60,  209,  212, 213,  214-215,  224-226 ЦПК України,  суд -

Вирішив:

Розірвати шлюб між ОСОБА_3 (дошлюбне прізвище Злобіна) ОСОБА_4,  ІНФОРМАЦІЯ_2,  і ОСОБА_2,  ІНФОРМАЦІЯ_3,  зареєстрований в відділі реєстрації актів громадянського стану виконкому м.Тореза Донецької області 19 червня 1982 року,  актовий запис № 382.

Стягнути при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦС державний збір на користь держави з відповідача ОСОБА_2 в сумі 17 гривень,  відповідача ОСОБА_1 від сплати державного збору на користь держави звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку через Торезький міський суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

Заочне рішення може бути переглянуте судом,  що його ухвалив,  за письмовою заявою відповідача,  поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація