АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________________________________________________________________
Провадження №22ц/790/2827/15 Головуючий 1-ї інст. – Ольховський Є.Б.
Справа № 642/10368/14ц Доповідач – Крилова Т.Г.
Категорія: договірні
У Х В А Л А
12 березня 2015 року суддя судової колегії судової палати у цивільних справах апеляційного суду Харківської області ОСОБА_1, вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження по справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 – ОСОБА_3 на рішення Ленінського районного суду міста Харкова від 10 лютого 2015 року по справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_4, третя особа: приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_5 про розірвання договору про поділ майна подружжя,-
В С Т А Н О В И В :
Рішенням Ленінського районного суду міста Харкова від 10 лютого 2015 року позов ОСОБА_2 до ОСОБА_4, третя особа: приватний нотаріус Харківського міського нотаріального округу ОСОБА_5І про розірвання договору про поділ майна подружжя залишено без задоволення за недоведеністю доказами.
На вказане рішення суду першої інстанції представник ОСОБА_2 – ОСОБА_3 подала апеляційну скаргу.
Апеляційне провадження по даній справі не може бути відкрито, виходячи з наступного.
Цивільним процесуальним кодексом України передбачені певні вимоги щодо оформлення апеляційної скарги, зокрема, ст. 295 ЦПК України передбачає: найменування суду, до якого подається скарга; ім'я (найменування) особи, яка подає скаргу, її місце проживання або місцезнаходження; ім'я (найменування) осіб, які беруть участь у справі, їх місце проживання або місцезнаходження; рішення або ухвала, що оскаржуються; в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість рішення або ухвали (неповнота встановлення обставин, які мають значення для справи, та (або) неправильність установлення обставин, які мають значення для справи, внаслідок необґрунтованої відмови у прийнятті доказів, неправильного їх дослідження чи оцінки, неподання доказів з поважних причин та (або) неправильне визначення відповідно до встановлених судом обставин правовідносин); нові обставини, що підлягають встановленню, докази, які підлягають дослідженню чи оцінці, обґрунтування поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції, заперечення проти доказів, використаних судом першої інстанції; клопотання особи, яка подала скаргу; перелік документів та інших матеріалів, що додаються.
В порушення цих вимог апелянт в тексті апеляційної скарги не зазначив:
- в чому полягає незаконність і (або) необґрунтованість рішення (неповнота встановлення обставин, які мають значення для справи, та (або) неправильність установлення обставин, які мають значення для справи, внаслідок необґрунтованої відмови у прийнятті доказів, неправильного їх дослідження чи оцінки, неподання доказів з поважних причин та (або) неправильне визначення відповідно до встановлених судом обставин правовідносин);
- нові обставини, що підлягають встановленню, докази, які підлягають дослідженню чи оцінці, обґрунтування поважності причин неподання доказів до суду першої інстанції, заперечення проти доказів, використаних судом першої інстанції.
Відповідно до ч. 2 ст. 297 ЦПК України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених ст. 295 цього Кодексу, у разі несплати судового збору, застосовуються положення статті 121 ЦПК України.
За таких обставин, дана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наданням строку для усунення вказаних недоліків, а саме:. приведення апеляційної скарги у відповідність до вимог ст. 295 ЦПК України.
Керуючись ст. 121, ч. 2 ст. 297 ЦПК України, суддя, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу представника ОСОБА_2 – ОСОБА_3 на рішення Ленінського районного суду міста Харкова від 10 лютого 2015 року - залишити без руху.
Надати апелянту строк для усунення недоліків апеляційної скарги 5 днів з моменту отримання копії ухвали та попередити, що в разі їх неусунення, апеляційна скарга буде повернута, як неподана.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя –