Справа № 22-ц-6123/12 Головуючий у І інстанції Левченко А.В.
Провадження № 22-ц/780/124/13 Доповідач у 2 інстанції ОСОБА_1
Категорія 26 16.01.2013
??????????????????????????????
УХВАЛА
Іменем України
16 січня 2013 року колегія суддів судової палати в цивільних справах Апеляційного суду Київської області в складі:
Головуючого – судді Олійника В.І.,
суддів: Касьяненко Л.І., Оношко Г.М.,
при секретарі Клименко В.І.,
розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_2 на заочне рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 18 червня 2012 року у справі за позовом Публічного акціонерного товариства «ОСОБА_3 Аваль»в особі Київської регіональної дирекції «ОСОБА_3 Аваль»до ОСОБА_2, ОСОБА_4 та ОСОБА_5 про розірвання договору, стягнення заборгованості за кредитним договором, звернення стягнення на нерухоме майно та за зустрічним позовом ОСОБА_5 та ОСОБА_4 до Публічного акціонерного товариства «ОСОБА_6 Аваль», приватного нотаріуса Бориспільського міського нотаріального округу ОСОБА_7, третя особа: ОСОБА_2, про розірвання договору іпотеки, -
в с т а н о в и л а :
Зважаючи на складність у викладенні повного судового рішення, пов’язану з потребою в його обгрунтуванні, на що може бути витрачений значний час, апеляційний суд вважає за необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини.
Керуючись ст.ст.209, 218 ЦПК України, колегія суддів, -
у х в а л и л а :
Апеляційну скаргу ОСОБА_2 відхилити.
Заочне рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області від 18 червня 2012 року залишити без змін.
Ухвала апеляційного суду Київської області набирає законної сили з моменту її проголошення і може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ шляхом подачі касаційної скарги протягом двадцяти днів з дня набрання законної сили.
Головуючий: Олійник В.І.
Судді: Касьяненко Л.І.
ОСОБА_8