Судове рішення #4374223

№2о-176/08  


УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

12 травня 2008 року м. Київ

Голосіївський районний суд м. Києва у складі:

головуючого судді Мазурик О.Ф.

при секретарі Жигун Л.В.

за участю заявниці ОСОБА_1, розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа - Нотаріальна контора № 2 про встановлення факту прийняття спадщини,


ВСТАНОВИВ:


Заявниця - ОСОБА_1, звернулась до суду з заявою про встановлення факту прийняття спадщини, посилаючись на те, що після смерті її батька ОСОБА_2 відкрилась спадщина у виді будинковолодіння, АДРЕСА_1. Вона фактично прийняла спадщину, вступила в управління та володіння спадковим майном.

У судовому засіданні заявниця доводи заяви підтримала та просила задовольнити її як таку, що є законною та обґрунтованою.

Представник заінтересованої особи у судове засідання не з'явився, про день та час слухання справи повідомлений належним чином.

Суд, заслухавши пояснення заявниці, вивчивши матеріали справи, вважає, що заява підлягає залишенню без розгляду з наступних підстав.

Звертаючись до суду з заявою про встановлення факту прийняття спадщини, заявниця має на меті підтвердити право власності на житло АДРЕСА_1.

Таким чином, при розгляді справи в порядку окремого провадження виник спір про право на спадщину.

У відповідності до ч. 6 ст. 235 ЦПК України, якщо під час розгляду справи у порядку окремого провадження виникає спір про право, суд залишає заяву без розгляду.

Керуючись ст. 235 ЦПК України,


УХВАЛИВ:


Заяву ОСОБА_1, заінтересована особа - Нотаріальна контора № 2 про встановлення факту прийняття спадщини залишити без розгляду.

Роз'яснити ОСОБА_1, що вона має право подати позов на загальних підставах.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду м. Києва через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація