Справа № 2о-85/2009 р.
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
19 березня 2009 року Гайсинський районний суд Вінницької області
в складі: головуючого-судді С.К.Медвецького
при секретарі У.Ю.Ратушняк
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Гайсині справу за заявою ОСОБА_1, заінтересована особа Мітлинецька сільська рада про встановлення факту родинних стосунків, -
встановив:
10.03.2009 року ОСОБА_1 звернулася в суд з заявою, вказуючи, що
ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1, є її матір’ю.
В судовому засіданні заявниця ОСОБА_1 вимоги заяви підтримала, пояснила, що в актовому записі про її народження прізвище матері та її прізвище помилково записано відповідно ОСОБА_2 та ОСОБА_2 замість ОСОБА_2, вказала, що у свідоцтві про смерть матері прізвище записано ОСОБА_2.
Мітлинецький сільський голова Золотар М.І. в судове засідання не з’явився, надав заву в якій просив розглянути справу без його участі, проти задоволення позовних вимог позивачки не заперечував.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч. 1 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього ж Кодексу. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Заслухавши пояснення заявниці, дослідивши матеріали справи, а саме: копії свідоцтва про народження заявниці, свідоцтва про одруження (а.с. 3), свідоцтва про смерть ОСОБА_2 (а.с.4), суд вважає встановленим той факт, що ОСОБА_2 є матір’ю ОСОБА_1
Встановлення факту родинних стосунків має для заявниці юридичне значення, оскільки дозволяє реалізувати право на спадщину.
Керуючись ст. 10, 11, 60, 209, 212, 213, 214, 215, 256 ЦПК, суд -
вирішив:
Заяву задовольнити повністю.
Встановити, що ОСОБА_2, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1, являється матір’ю ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження.
Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Вінницької області через Гайсинський районний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку
ч.4 ст.295 ЦПК України.
Суддя