Справа №2-112 2007 р.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 січня 2007р. м.Снятин
Снятинський районний суд Івано-Франківської області
в складі: головуючого-судді Боднарук М.В.
секретаря Лакуста М.З.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Снятині справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ:
Що позивач звернувся до суду із позовом в якому просить шлюб із відповідачкою розірвати, мотивуючи тим, що не проживають разом однією сім'єю по причині несумісності характерів.
Відповідачка проти позову не заперечує згідна на розірвання шлюбу із позивачем з яким проживати не бажає однією сім'єю.
Суд вислухавши сторін та дослідивши матеріали справи вважає, що позов підлягає до задоволення так як сторони спільно не проживають, мириться не бажають, а тому суд вважає, що сім'я розпалась остаточно і примирення не можливе.
На підставі ст. 110-112 СК України та керуючись ст.ст. 213-215 ЦПК України,-
РІШИВ:
Позов задоволити . Шлюб зареєстрований 19.04.2001р. Горішньо-Залучанською с.Радою Снятинського району між ОСОБА_11981р.н. та ОСОБА_21984р.н. - розірвати.
Дочку ОСОБА_3 залишити на виховання матері ОСОБА_2
Стягнути при отриманні в органах РАЦС свідоцтва про розірвання шлюбу із ОСОБА_1 неоподаткований мінімум зарплати громадян, а ОСОБА_2 від сплати звільнити.
Рішення може бути оскаржено до Ів-Франківського апеляційного суду протягом 10днів шляхом подачі заяви про його апеляційне оскарження, апеляційна скарга може бути подана протягом 20 днів після поданої заяви через Снятинський райсуд.
Головуючий: підпис
Суддя Снятинського райсуду М.В.Боднарук