ГАГАРІНСЬКИЙ РАЙОННІЙ СУД МІСТА СЕВАСТОПОЛЯ м. Севастополь, вул. Вакуленчука, З
Код суду 27-02
1 інстанція
Справа №2-5736/2006р.
Справа №2-1411/2007р.
Кат.25
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
15.01.2007р. Гагарінський райсуд р. Севастополя в складі:
головуючого - судді Яковенко С.Ю.,
при секретарі - Павленко Є.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Севастополі справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 та ОСОБА_3 про визначення частки в загальній власності та визнання права власності на частку квартири,
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернулася до суду з позовом до відповідачів про визначення частки в загальній власності та про визнання права власності на 1/2 частину квартири АДРЕСА_1.
В судовому засіданні позивач підтримала вимоги і пояснила суду, що вона та її чоловік ОСОБА_4 в 1993р. приватизували квартиру АДРЕСА_1 и отримали свідоцтво про право загальної сумісної власності. ІНФОРМАЦІЯ_1 її чоловік помер.
Відповідачі визнали позов.
Вислухавши позивачку, відповідачів, дослідивши матеріали справи, суд вважає вимоги позивача такими, що підлягають задоволенню: судом встановлено, що на підставі свідоцтва про право власності на житло від 19.07.1993р. ОСОБА_1 та ОСОБА_4 на праві загальної сумісної власності належить квартира АДРЕСА_1 ( а.с. 12).ІНФОРМАЦІЯ_1 чоловік позивачки ОСОБА_4 помер ( а.с.8). Для оформлення свідоцтва про прийняття спадку позивачу необхідно встановити частку в квартирі, яка належить їй і її чоловіку. Згідно ч.2 ст. З 70 ЦК України «у разі виділу частки із майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки кожного із співвласників у праві спільної сумісної власності є рівними, якщо інше не встановлено домовленістю між ними, законом або рішенням суду».
Таким чином, вимоги позивачки є обгрунтованими.
На підставі викладеного, керуючись ст. 10,60,79, 256-258 ЦПК України, ст. 1223,1261 ЦК України, суд
ВИРІШИВ;
Позов ОСОБА_1 задовольнити. Визнати за ОСОБА_1 та за ОСОБА_4 право власності на 1/2 частину квартири АДРЕСА_1 за кожним.
Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення набирає чинності після закінчення терміну подачі заяви про апеляційне оскарження, якщо заява про апеляційне оскарження не була подана. Якщо подана заява про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана в строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення набирає чинності після закінчення цього терміну. У разі подачі апеляційної скарги рішення, якщо воно не скасовано, вступає в законну силу після розгляду справи апеляційним судом.
Рішення виготовлено власноручно в нарадчої кімнаті.