Копія
Справа № 2-1027-09
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
про повернення позовної заяви у зв’язку з непідсудністю справи даному суду
23 березня 2009 року м. Умань
Суддя Уманського міськрайонного суду Черкаської області Резнік Ю.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення щомісячних виплат у зв’язку з втратою годувальника, заподіяних з вини водія при вчинення злочину,-
В С Т А Н О В И В:
В березні 2009 року позивач ОСОБА_1 звернулась до Уманського міськрайонного суду Черкаської області з позовною заявою про стягнення щомісячних виплат у зв’язку з втратою годувальника, заподіяних з вини водія при вчинення злочину. В якості відповідача в позові вказаний ОСОБА_2 і зазначено, що він проживав в АДРЕСА_1 та 12 квітня 2007 року за вироком Бершадського районного суду Вінницької області був засуджений за ч. 2 ст. 286 КК України до 5 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки. Зважаючи на викладене ( місце реєстрації відповідача в позові не вказано) вважати, що відповідач на даний час також проживає за вказаною адресою, підстав нема. Більш того в позовній заяві позивач вказує, що досудове слідство по факту ДТП в якому загинув її чоловік ОСОБА_3 проводилось Бершадським РВ УМВС. Як видно з матеріалів, що додані до заяви, при розгляді кримінальної справи по обвинуваченню ОСОБА_2, в Бершадському районному суді позивачка, будучи потерпілою (дружиною загиблого в ДТП ОСОБА_3) позов про відшкодування матеріальної та моральної шкоди не заявляла, пославшись на те, що заподіяна їй шкода – відшкодована і при призначенні покарання ОСОБА_2 вона покладається на розсуд суду.
Відповідно ч. 3 ст. 110 ЦПК України позови по відшкодування шкоди , завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю фізичної особи, чи шкоди, завданої внаслідок скоєння злочину, можуть пред’являтися за місцем проживання позивача чи за місцем завдання шкоди.
Згідно з положеннями п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України заява повертається у випадку, коли справа не підсудна цьому суду.
Керуючись ч. 3 ст. 110 , п. 4 ч. 3 ст. 121 ЦПК України ,-
У Х В А Л И В :
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення щомісячних виплат у зв’язку з втратою годувальника, заподіяних з вини водія при вчинення злочину повернути позивачу.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Черкаської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 10-ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя підпис Ю.В. Резнік
З оригіналом вірно:
Суддя: Секретар: